طراحی سایت صنعتی

با طراحی و سئو سایت صنعتی می توانید به شرکت و مجموعه ی کارگاهی خود رونق ببخشید. اگر به دنبال رشد سریع و پیشرفت قابل توجه برای شرکت صنعتی خود هستید، بهتر است تلاش کنید تا جایگاه مناسبی در فضای دیجیتال و اینترنت بدست آورید.

با طراحی و سئو سایت صنعتی، تمام خدمات، محصولات و ویژگی های شرکت یا کارگاه خود را به مخاطبان معرفی می کنید. ممکن است برخی افراد تصور کنند طراحی سایت فقط برای سایت های خدماتی و فروشگاهی است؛ اما، طراحی سایت های صنعتی بخش مهمی از فضای دیجیتالی را به خود اختصاص داده است.

چه کسانی به طراحی سایت صنعتی نیاز دارند ؟

هم اکنون اگر در صنعت مشغول به فعالیت هستید خودش به این معنا میباشد که مشتریان زیادی وجود دارد که هنوز شما را نمی شناسند و یا با محصولات و سرویس های شما به خوبی آشنا نیستند. به عنوان مثال در کشورهای پیشرفته بسیاری از افراد کالاهای مورد نیاز صنعتی خود را به واسطه اینترنت و وب سایت شخص فروشنده خریداری مینمایند و بدون اینکه زمان خود را صرف نمایند یا حتما به مکان مورد نظر مراجعه نمایند.
یکی از پیشرفت هایی که کشور ما و صنایع خودرو ساز در آن داشته اند فروش محصولات خودرویی به صورت آنلاین میباشد به طوریکه افراد میتوانند حتی رنگ و خیلی از امکانات خودشان را بدون اینکه در محل حضور داشته باشند انتخاب نمایند و در محل نمایندگی شرکت مربوطه آن را تحویل بگیرند. بنابراین در سطح کلان این فرهنگ در بین افراد جامعه ما ایجاد شده است که میتوان حتی محصولات صنعتی را هم به صورت آنلاین فراهم نمایند.

چه کسانی به طراحی سایت نیاز دارند؟

سئو سایت صنعتی به شرح ذیل می باشد:

•    استراتژی کلمه کلیدی
مسئول شرکت صنعتی با مشورت مدیر تیم سئو برحسب خدمات و محصولاتی که توسط شرکت ارائه می شود و جستجوی کاربران در گوگل تعدادی کلمه کلیدی برای وب سایت تعیین می شود.
•    ایجاد محتوای با کیفیت
همیشه افراد در گوکل به دنبال خرید نیستند، در برخی از مواقع آن ها می خواهند درباره محصول خاصی تحقیق کنند و اطلاعات خود را در آن زمنیه افزایش دهند.
به همین علت با تولید محتوای مناسب برای سایت می توان کاربران را به وب سایت هدایت کرد.
افرادی که مسئولیت تولید محتوا برای سئو سایت صنعتی را بر عهده دارند توجه داشته باشند که مقالات خود را حول کلمات کلیدی تهیه کرده و سعی کنید مقالات تان طولانی و مفید باشد.
•    استفاده از تگ ها
در هنگام درج مقاله بهتر است از کلمات کلیدی تعیین شده و مرتبط با مقالات از تگ استفاده کنید.

تگ های استفاده شده در وب سایت نوعی لینک محسوب می شود و باعث بیشتر دیده شدن آن مقاله یا وب سایت در اثر جستجو های مختلف می شود.

•    استفاده از متای توضیحات
در بخش توضیحات بخش کوتاهی از مقاله را قرار دهید تا کاربر با جستجو و مطالعه آن دریابد که چه مطالبی در وب سایت وجود دارد و به این ترتیب کاربر برای مراجعه به سایت و جستجو در آن ترغیب می شود.
•    استفاده از تصاویر
استفاده از تصاویر و قرار دادن تگ alt برای آن ها باعث می شود که تصویر شما نیز در گوگل دیده شود.
اما به خاطر داشته باشید که از تصاویر کم حجم برای بارگذاری در سایت استفاده کنید.
•    استفاده گوگل مپ
گوگل مپ باعث می شود که افراد آدرس شما را به راحتی پیدا کنند و در صورتی که بر روی مپ سایت به درستی کار شده باشد در جستجو ها با یک کلمه کلیدی مپ نیز نمایش داده می شود.
•    لینک دهی
برای اینکه رتبه شما به صورت مرتب افزایش یابد توصیه می کنیم که درون مطالب سایت به کلمات کلیدی لینک دهید.

لینک های که در درون سایت از یک صفحه به صفحه دیگر داده می شود باعث ایجاد یک چرخه بین صفحات موجود در سایت می شود و کاربر زمان بیشتری در سایت نگه می دارد.