آشنایی با طراحی ویلای همکف (ویلا فلت)

آشنایی با طراحی ویلای همکف (ویلا فلت)، ویلا همکف که به آن ویلا فلت هم گفته می شود نوعی از ساختمان است که تنها یک طبقه و در نتیجه تنها یک سقف داشته و اختلاف ارتفاع آن ها با سطح گذر حداقل یک متر می باشد. در حقیقت این نوع از ویلا ها با سطح گذر تقریبا اختلاف ارتفاع چندانی نداشته و در یک طبقه و بدون طبقات دیگر ساخته می شوند.از آن جایی که در سال های اخیر هزینه های زمین و مصالح بالا رفته است، اغلب افراد نسبت به خرید زمین های با متراژ پایین روی آورده اند. بنابراین طراحی ویلا همکف یکی از گزینه های مناسب برای این افراد است که در این مقاله قصد داریم تا نکاتی را در این خصوص به شما ارائه نماییم.

ادامه مطلب: آشنایی با طراحی ویلای همکف (ویلا فلت)

آشنایی با طراحی رستوران به سبک عربی

آشنایی با طراحی رستوران به سبک عربی، طراحی رستوران عربی یکی از زیر مجموعه های طراحی رستوران سنتی و ترکیبی از سبک های طراحی رستوران مراکشی، مدیترانه ای و اسلامی است که هر یک ویژگی های مخصوص به خود را دارند. ولی هنگامی که این ویژگی ها با هم تلفیق می گردند، می توانند چیزی متفاوت و منحصر به فرد را ایجاد نمایند.

ادامه مطلب: آشنایی با طراحی رستوران به سبک عربی

آشنایی با انواع نازل های آبنما

آشنایی با انواع نازل های آبنما، در این مقاله قصد داریم شما را با انوع نازل های آبنما آشنا کنیم. همان طور که می دانید در اجرای آبنما یکی اصلی ترین المان ها، نازل ها هستند. با ما همراه باشید تا با انواع آنها آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع نازل های آبنما

روف گاردن و پنت هوس چه تفاوت هایی با هم دارند

روف گاردن و پنت هوس چه تفاوت هایی با هم دارند، حتما تا به حال بارها کلمات پنت هاوس و روف گاردن را شنیده اید، اما اطلاعات زیادی در رابطه با کاربردشان ندارید و نمی دانید چه تفاوت هایی با هم داند. در این مقاله قصد داریم تفاوت های پنت هوس و روف گاردن را بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: روف گاردن و پنت هوس چه تفاوت هایی با هم دارند

آشنایی با معروف ترین روف گاردن های جهان

آشنایی با معروف ترین روف گاردن های جهان، روف گاردن می تواند در اندازه های کوچک مثل بام آپارتمان و یا در اندازه های بزرگ مثل برج های بلند باشد. از جمله روف گاردن های کوچک می توان به هلند پارک در کشور لندن و ایست ویلج در کشور نیویورک اشاره نمود. همچنین باغ بام های راکفلر در نیویورک، کایزر در اوکلند و نامبا در اوزکا از معروف ترین روف گاردن های بزرگ هستند.

ادامه مطلب: آشنایی با معروف ترین روف گاردن های جهان