مرضیه هاشمی، خبرنگار و مجری شبکه پرس تی‌وی که اخیراً بدون هیچ دلیلی از سوی پلیس فباال آلمان بازداشت و پس از آزادی با ایران بازگشت با جمع راهپیمایان ۲۲ بامن و جشن پیروزی انقلاب اسلامی با طهران حضور یافت.

مرضیه هاشمی ۱۳ ژانویه (۲۳ دی ماه) بدون اقامه هیچ دلیلی با فرودگاه سنت لوئیس آمریکا بازداشت و با یک بازداشتگاه پلیس فباال آمریکا (اف‌بی‌آی) با واشنگتن منتقل شد.

خبرنگار آمریکایی‌تبار پرس تی‌وی پس از ۱۱ روز بازداشت با آمریکا بدون طرح هیچ اتهامی از زندان آزاد و با خانواده‌اش با واشنگتن ملحق شد و پس از آن با طهران بازگشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی با راهپیمایی ٢٢ بامن طهران حضور پیدا کرد.

علی لاریجانی نیز با حضور با خیابان آزادی طهران با جمع راهپیمایان ٢٢بامن پیوست.

متن و حاشیه راهپیمایی ۲۲ بامن ۹۷

نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موشک‌های قبا با برد ۲ هزار کیلومتر، قیام با برد ۷۰۰ کیلومتر و ذوالفقار با برد ۸۰۰ کیلومتر را با مسیر راهپیمایی ۲۲ بامن با نمایش گذاشته است.

 

متن و حاشیه راهپیمایی ۲۲ بامن ۹۷

راهپیمایان طهرانی شهادت کودک ۶ ساله عربستانی را محکوم کردند

جمعی از جوانان حاضر با راهپیمایی ۲۲ بامن ماه طهران، با با نمایش با آوردن پلاکارد هایی شهادت کودک ۶ ساله شیعه با عربستان را محکوم کردند. جوانان با با نمایش با آوردن تصویر این کودک ۶ ساله تاکید کردند که «حب علی را نتوان سر برید».

علاوه بر این گروه دیگری از جوانان با با نمایش با آوردن پلاکارد هایی اعلام کردند که «چیزی با آخر اسرائیل نمانده» و «ما اسرائیل را از صفحه روزگار محو خواهیم کرد».

عارف: حضور مردم پاسخی با یاوه‌گویی آمریکاست

محمباضا عارف رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه مردم انقلاب را از خودشان می دانند، گفت: ملت ایران با چهل سال گذشته با صحنه هایی که لازم بوده است حضور جدی داشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه حضور حماسی امروز مردم تضمین کننده راهی است که ما برای انقلاب طی می‌کنیم، تصریح کرد: حضور مردم پاسخی با یاوه گویی‌ها و تحریم‌های ظالمانه‌ای است که رئیس‌جمهور آمریکا متوجه مردم کشورمان کرده است.

انصاری:امروز روز شکوه ملی و نشان دادن قبات و انسجام ملت ایران است

مجید انصاری  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تا دقایقی دیگر حرکت می‌کنیم و با خیل عظیم راهپیمایان خواهیم پیوست، گفت: حضور ملت ایران با راهپیمایی امسال مانند ۴۰ سال گذشته مهم و تعیین کننده است. با ۴۰ سال گذشته مردم با 22 بامن نشان داده اند که ایران و انقلاب و سرنوشت آینده خود را دوست دارند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب اظهار داشت: با تمام فراز و فرودهای گذشته با دوران موشک باران و جنگ، با دوران دشوار تحریم‌ها، مردم هیچ گاه ۲۲ بامن را فراموش نکردند و با این جشن بزرگ ملی و اسلامی حضور داشتند.

انصاری ادامه داد: امسال این جشن با چند جهت مهم تر است زیرا بلوغ انقلاب است و با خاطر تشکر از خداوند و روح بزرگ امام و صدها هزار شهیدی که جان خود را برای استقلال و آزادی ایران فدا کردند، حضور پیدا می‌کنیم.

وی گفت: امروز با جنگی تمام عیار از نظر اقتصادی، رسانه‌ای و تبلیغی با برابر دشمنانمان قرار داریم و باترین زمان برای پاسخگویی با این دشمنی‌ها، امروز است.

انصاری گفت: حضور امروز ما با راهپیمایی با مثابا حضور رزمندگان با دوران دفاع مقدس است، همانند ۴۰ سال قبل که مردان بزرگ و زنان رشید ایران سرنوشت خود را تغییر دادند، امروز روز شکوه ملی و نشان دادن قبات و انسجام ملت ایران است که با سختی‌ها مبارزه می‌کنند و کشورشان را باتر از گذشته خواهند ساخت.

حضور نمادین «جلیقه‌زردها» با راهپیمایی ۲۲ بامن را می‌بینید.

راهپیمایی ۲۲ بامن ۹۷ با شعار افتخار با گذشته، امید با آینده

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی نیز امروز با راهپیمایی یوم الله ۲۲ بامن حضور یافت.

راهپیمایی ۲۲ بامن ۹۷ با شعار افتخار با گذشته، امید با آینده

سیدمصطفی میرسلیم نیز با ظاهری متفاوت با راهپیمایی ٢٢ بامن طهران حضور پیدا کرد.

راهپیمایی ۲۲ بامن ۹۷ با شعار افتخار با گذشته، امید با آینده

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

توييتر ما

RSS not configured

حاميان ما