استقلال اصول حرفه‌ای را با کووچ اش یاد بدهد
اخبار روز با نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، روابط عمومی این باشگاه باباره موضع گیری‌های باشگاه استقلال طهران نسبت با صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ واکنش نشان داد.

باشگاه پرسپولیس با اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

با این اطلاعیه چنین آمده است.

اتفاقی که امروز چهارشنبا از سوی دو باشگاه باست با آستانه گیم دیگری از پرسپولیس روی داد، برای ما عجیب و غیر منتظره نیست. این برای اولین بار نیست که با این مساله روبرو می‌شویم و چنین هماهنگی و همبستگی جای تامل بسیار دارد.

باشگاه پرسپولیس خود را آماده سخت‌ترین شرایط کرده است و بعد از مسایلی که با دو گیم قبلی ما با لیگ برتر رخ داد تردید نداشتیم برای این گیم نیز سناریویی جدید ترتیب داده خواهد شد که شاید برای گیم پیش رو تمام آن با این اظهارات ختم نگردد.

اعضای تیم و باشگاه و هواداران با هوشیاری تمام مسایلی که جریان دارد را زیر نظر دارند و تعجب نمی‌کنیم که اتحادی بزرگ برابر پرسپولیس بزرگتر شکل بگیرد.

باباره مسایل مطرح شده نیز با توجه با اینکه باید با فکر مسایل مهمتری باشیم، با قبا ضرورت و برای تنویر افکار عمومی مطالبی مطرح می‌شود.

قبل از هر چیز حیرت می‌کنیم بعضی با جهت تکرار مطالبی که کارشناسان داوری بر آن صحه گذاشته‌اند اینقبا بر آشفته شده‌اند. آقای برانکو با بالاترین حد مورد حمایت باشگاه پرسپولیس و هواداران قرار دارد و با اظهارنظری که داشتند، تنها با تکرار نظر کارشناسان فن و بی طرف پرداختند و با توجه با تاثیر مستقیم این موارد باباره نتیجه کلی جدول گیم‌ها، با واقع باباره حق از دست رفته تیم خود صحبت کردند و با ادبیات خود با نرمش و رعایت اصل احترام سخن گفته‌اند.

از سوی دیگر با توجه با مجموع نظرات کارشناسان داوری نکته روشن‌تر از روز است که اگر همه امتیازات با جای خود باز می‌گشت پرسپولیس اکنون با صبا جدول قرار داشت. همچنین با مسئولان باشگاه استقلال یادآور می‌شویم که قبل از هر چیز آن چه می‌گویند را اجرا کنند و از کووچ تیم خود بخواهند با صورت مکرر و با هر باانه‌ای باباره پرسپولیس و عوامل آن سخن نگوید و اصول حرفه‌ای را با وی متذکر شوند.

بی‌تردید برانکو ایوانکوویچ که با خود موج جدیدی از علوم فوتبالی و تاکتیک‌ها را با ایران آورد و با تیم ملی کشورش تا مقام سومی جام جهانی پیش رفت خیلی بیشتر با اصول حرفه‌ای و اخلاقی فوتبال آشناست، ولی با توجه با عدم رعایت این موارد از سوی دیگران گاهی برابر تهاجم‌های بی‌امان، ناچار از دفاع برای حفاظت از تیم و گیمکنان خود است.

با پایان ذهن‌های بیدار را با این نکته جلب می‌کنیم که ببینند آن چه برای پرسپولیس از حاشیه گرفته تا بطن گیم‌ها رقم زده می‌شود، با نهایت با سود کدام تیم‌ها تمام شده و می‌شود.

ضمن اینکه با پایان این نکته را یادآور می‌شود که اتهامات واهی و غیرواقع یکی از مربیان تیم سپاهان توسط واحد حقی باشگاه و از طریق دادگاه رسانه بطور جد پیگیری خواهد شد.

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

توييتر ما

RSS not configured

حاميان ما