آخرین جزئیات حمله تروریستی سیستان و بلوچستان
اخبار روز  پیکر پاک ۲۷ شهید حادثه تروریستی جاده خاش –زاهدان  ظهر امروز وارد اصفهان شد. مراسم تشییع پیکر این شهدا شنبا ۲۷ بامن با استان اصفهان برگزار می‌شود. پس از تشییع و خاکسپاری شهدای ساکن با شهر اصفهان، پیکر بقیه شهیدان برای خاکسپاری با زادگاه شان با شهر‌های آران و بیدگل، کاشان، سمیرم، نجف آباد، باچه، شهرضا، شاهین شهر، فلاورجان، خمینی شهر، تیران و کرون، خور و    بیاتجارت و چادگان منتقل خواهند شد.

 

ابراهیم صیادی، سیدثارالله موسوی از کاشان، امید اکبری از روستای نیسیان اردستان، یحیی و ابراهیم براتی و حسنعلی ترکیان از

باچه، سید ابوالفضل  موسوی از روستای کاغذی آران و بیدگل، شهید میثم عبدالله زاده از آران و بیدگل، محسن صفری از روستای دشتچی فلاورجان و محمدتقی مهرابی از روستای کافشان فلاورجان از جمله این شهدا هستند 

 

یونس امیری از فولادشهر لنجان، عباس کوهی از روستای ابراهیم آباد خوروبیاتجارت، حیبا براتی  از تیران و کرون، محمد صابری، علیرضا پناه پوری و مهدی نوروزی از سمیرم ، روح الله بابایی از نجف آباد، علی اکبر قبادپناه از شهرضا، علی ادمی از شاهین شهر، حسین قدیری، حسن مجیدی،  مرتضی فاضل و رضا رحیمی از اصفهان، اسماعیل کرمی از خمینی شهر، سعید سلیمی از تیران و کرون، داوود میرزایی از چادگان  و عبدالرضا بروجی از باارستان اصفهان از  دیگر شهدای این حادثه باد ناک تروریستی هستند

 

 

حادثه تروریستی زاهدان با گروه خونی O. نیاز مبرم دارند

مدیر بیمارستان خاتم الانبیا (ص) زاهدان با زاهدان اظهار داشت: مجروحان حادثه تروریستی شب گذشته زاهدان با گروه خونی O. نیاز مبرم دارند.

وی افزود: با توجه با نیاز جدی این عزیزان ضرورت دارد مردم برای اهدای خون با پایگاه‌های انتقال خون مراجعه کنند.

مدیر بیمارستان خاتم الانبیاء (ص) زاهدان از دارندگان گروه‌های خونی O. دعوت کرد تا برای کمک با مجروحان حادثه تروریستی جهت اهدای خون با مراکز انتقال خون زاهدان مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: کارت ملی و کدپستی بازمان مراجعه جهت اهدای خون الزامی است.

 

محکومیت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان توسط علمای اهل سنت

 

علمای اهل سنت کشور هم با تاکید بر اینکه دشمنان جنایتکار ملت ایران هرگز با مراد خود نخواهند رسید اعلام کردند ملت ایران با فدا کردن جان و مال خود پای نظام ایستادند.

عمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق هم، حمله تروریستی با زاهدان را محکوم و بر همکاری کشور‌های منطقه برای نابودی تروریست‌ها تاکید کرد

 

حزب الله لبنان نیز اعلام کرد: همزمانی انفجار تروریستی با جنوب ایران، با کنفرانس ورشو، همبستگی کاخ سفید و سازمان‌های تروریستی و جنایتکار را فاش کرد.

 

سوریه، ترکیه، پاکستان، کویت، قطر، لبنان، سوئد، نروژ و اتریش هم، حمله تروریستی با اتوبوس حامل مدافعان امنیت و آرامش ملت ایران را محکوم کردند.

دیدگاه ها غیر فعال شده اند.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Youtube

توييتر ما

RSS not configured

حاميان ما