نمونه تصاویر اولیه از دوربین دوگانه وان پلاس 6 انتشار یافت


همانطور که میدانید کمپانی وان پلاس یکی از کمپانی های شناخته شده برای ساخت گوشی های بزرگ با مشخصات عالی و همچنین قیمت های مقرون به صرفه میباشد که دیروز طی مراسمی رسمی از پرچمدار 2018 خود با نام وان پلاس 6 با همین مشخصات ذکر شده رونمایی کرد. حال ما در این مطلب قصد داریم شما را با چند نمونه از اولین تصاویر گرفته شده با دوربین این اسمارتفون اشنا نماییم ، پس در ادامه همراه اخبار دیجیتال بمانید…

نمونه تصاویر اولیه از دوربین وان پلاس 6 انتشار یافت.

همانطور که همه ی شما هم میدانید تصاویر به طور کامل نمیتواند تمامی مشخصات یک اسمارتفون را در اختیار شما قرار دهد . حال با این وجود وان پلاس 6 تازه وارد در این مطلب عمکلرد دوربین خود را در مقابل رقبای قدرتمندی چون آیفون ایکس و گلکسی اس 9 به معرض نمایش گذاشته است تا همگان متوجه نحوه عمکلرد دوربین این دیوایس جدید شوند. در حال حاضر ما هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد این دوربین در اختیار نداریم ، مگر اینکه به یک مقایسه دقیق در رابطه با دوربین ان بپردازیم..

در این مطلب یک گالری کامل از اولین نمونه عکس های گرفته شده با دوربین OnePlus 6 برای بررسی وجود دارد ، که به عنوان نمونه های رسمی ارائه شده توسط این دوربین شناخته شده است که در نتیجه ان نشان داده شده که با تنظیمات دوربین دوگانه، این اسمارتفون میتواند در هر شرایط نوری چه روز و چه شرایط نوری کم تصاویر مورد نظر خود را به ثبت برساند. در کنار این گالری یک دسته از تصاویر پرتره نیز به چشم میخورد که با زمینه های تار توانسته اند موضوع و تمرکز بیننده را به جلوی قاب و مسله ی اصلی معطوف نمایند.

برای یاداوری بهتر است بگوییم که وان پلاس 6 با یک دوربین دوگانه در پنل پشتی همراه میباشد که سنسور اولیه ان با 16 مگاپیکسل و سنسور ثانویه هم با 20 مگاپیکسل توانایی ثبت تصاویر پرتره را امکان پذیر کرده است. همچنین برخورداری از قابلیت های تثبیت کننده ی تصویر نوری دوباره به این تلفن ها بازگشته است این در حالی است که پیکسل های تکی در دوربین اصلی بزرگتر ایجاد شده است که در نتیجه باعث خواهد شد عملکرد دوربین در نور کم بهبود یابد.

در نهایت طبق پیش بینی های انجام شده وان پلاس 6 قرار است بعد از این ماه یعنی در تاریخ 22 ماه می مصادف با یک خرداد ماه برای عرضه اماده شود.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink