نسخه 2018 آیفون SE با لنز دوربین بزرگتری همراه خواهد بود


با توجه به برخی از تصاویر منتشر شده ی اخیر از تولید کنندگان لوازم جانبی مانند Olixar و خرده فروشان موبایل ، بیان شده است که نسخه 2018 دیوایس آیفون SE میتواند با ویژگیهای یک نمایشگر لبه به لبه با طراحی ناچ که همان بریدگی بالای نمایشگر میباشد و همچنین سنسور تشخیص چهره Face ID همراه باشد . با توجه به اینکه نسخه اول تولیدی این دیوایس که در سال 2016 منتشر شده بود یک نگاه ویژه ایی به نسل قبلی خود و دیوایس  اپل آیفون 5 اس داشت به طوری که گفته میشود طراحی آیفون اس ای 2016 از این نسخه الگو برداری شده بود ، پس میتوان گفت که نسخه 2018 آیفون یک کار بزرگ خواهد بود . حال سوالی که در اینجا مطرح میشود این است که آیا آیفون اس ای آینده اپل واقعا همانند انچه در تصاویر ارائه شده ، عرضه خواهد شد. در ادامه با اخبار دیجیتال همراه باشید…

نسخه 2018 آیفون SE با لنز دوربین بزرگتری همراه میباشد.

براساس رندرهای منتشر شده ی اخیر که از محافظ صفحه نمایش Olixar این دیوایس منتشر شده است میتوان به اطلاعات خوبی در مورد این  اسمارتفون دست یافت. در واقع اولین مورد انتشار یافته از محافظ های صفحه نمایش در رابطه با نسخه 2018 دیوایس  iPhone SE در حال حاضر توسط وب سایت Mobile Fun منتشر شده است که در ان قیمت هر مورد چیزی در حدود 8.23 دلار بروارد شده است که در گزینه های رنگی آبی ، بنفش ، سیاه و گزینه کاملا بی رنگ و شفاف در حال عرضه خواهد بود.

توجه داشته باشید که این قاب های محافظ در حال حاظر از طریق وب سایت Mobile Fun برای پیش فروش در دسترس میباشد . اما قضیه ی مهمی که ارائه دهندگان این قاب های محافظ در تولید به ان اشاره داشته اند ، مربوط به پنل پشتی دستگاه میباشد که در تصاویر واضحی به نمایش در امده است. به طوری که اگر در تصاویر انتشار یافته دقت کنید خواهید دید که در پنل پشتی این اسمارتفون تنها یک دوربین به همراه یک فلش ال ای دی طراحی شده است و دیگر هیچ خبری از وجود دوربین دوگانه که پیشتر عنوان شده بود ، نیست. در واقع اعتقاد بر این است که نسخه 2018 آیفون اس ای با یک پنل پشتی شیشه ایی همراه خواهد بود که از این جهت بعد از خرید باید در محافظت ان بسیار کوشا بود . همچنین در رندر مورد نظر به وجود یک لنز دوربین بزرگتر برای این دیوایس نسبت به مدل قبلی اشاره شده است.

به نظر میرسد که نسخه 2018 آیفون اس ای اپل پایین ترین قیمت را در بین گوشیهای اپل در سال جاری خواهد داشت که به این ترتیب این مورد میتواند یک استراتژی خوب برای فروش این دیوایس در بازارهایی مانند هند که دومین بازار بزرگ برای فروش گوشیهای هوشمند در جهان میباشد ، شود. در این کشور به دلیل درامد کم سالانه ، مصرف کنندگان را نسبت به قیمت محصولات حساس کرده است ، از این جهت این گزینه میتواند انتخاب خوبی برای انها باشد . در نهایت گزارش هایی منتشر شده است که عنوان میکند کمپانی اپل قصد دارد تولید ایفون اس ای را همچنان طی سال های متمادی ادامه دهد ، شما در این مورد چه فکر میکنید ؟

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink