نرم افزار مایکروسافت Your Phone گوشی را با کامپیوتر متصل می کند • اخبار دیجیتال


در رویدادی که دیشب مایکروسافت با عنوان بیلد 2018 برگزار کرد اتفاقات بسیار زیاد و تکنولوژی های گوناگونی معرفی شدند که یکی از آن ها نرم افزار مایکروسافت Your Phone بود. این نرم افزار کاربردی در واقع راهی برای اتصال موبایل به کامپیوتر ویندوز 10 است تا کاربران گوشی های هوشمند بتوانند اطلاعات خود را روی کامپیوتر هم داشته باشند.

اما نرم افزار مایکروسافت Your Phone یک نرم افزار معمولی در این حوزه نخواهد بود و کاملا یک طرح خلاقانه و بسیار کاربردی است. کاربران با اتصال این نرم افزار روی کامپیوتر ویندوزی خود می توانند به هکس ها, متن ها, و حتی اعلانات گوشی هوشمند خود دسترسی داشته باشند. مایکروسافت در واقع با شبیه سازی گوشی اندرویدی یا ای او اس شما روی کامپیوتر (البته طراحی در دو سیستم عامل اندروید و ای او اس با هم متفاوت خواهد بود) دیگر نیازی نیست وقتی با کامپیوتر کار می کنید گوشی هوشمند خود را هم در دست بگیرید. این طرح در ابتدای سال جاری قرار بود توسط شرکت دل انجام شود ولی در اجرای آن موفق نبود و بالاخره مایکروسافت آن را اجرایی کرد.

این نرم افزار قرار است به همراه نسخه آزمایشی ویندوز اینسایدر اجرا شود و در آن می توان نحوه اجرای نرم افزار مایکروسافت Your Phone را رویت کرد. البته مایکروسافت تمام تمرکز خود را روی بروزرسانی بزرگ ویندوز 10 با نام سنگ قرمز 5 (Redstone 5) گذاشته است که احتمالا برای پاییز سال جاری عرضه و در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink