عملکرد بسیار بهتر ایران در مسدود سازی تلگرام نسبت به روسیه • اخبار دیجیتال


همانطور که می دانید چند روزی است که تلگرام به دستور مقامات قضایی در ایران فیلتر شده است و امروز معاون دادستان کل کشور آقای عبدالصمد خرم آبادی درباره فیلترینگ تلگرام در کانال پیام رسان سروش خود گفت ایران فیلترینگ تلگرام را بسیار خوب مدیریت کرده است و اکنون با گذشت تنها چند روز عملکرد بهتری از کشور روسیه داشته است. در این اقدام همه مسئولان و ارگان ها هماهنگی خوبی با هم داشته اند.

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و معاون دادستان کل کشور آقای عبدالصمد خرم آبادی در کانال تلگرامی خود به این امر اشاره داشته است که روسیه هنوز به صورت کامل نتوانسته پیام رسان تلگرام را از دسترس کاربران این کشور خارج کند و در پروسه فیلترینگ هم اختلالاتی در دیگر وبسایت ها و سرویس ها به وجود آمده بود. اما در ایران تنها در یک روز تمامی اختلالات برطرف شد و مسدود سازی تلگرام به خوبی در حال انجام است. در ادامه هم می توانید متن کامل این پیام در کانال سروش آقای عبدالصمد خرم آبادی را مطالعه کنید:

علی‌رغم تبلیغات وسیع رسانه‌های آمریکایی و غربی و طرفداران آن‌ها دائر بر ناموفق بودن فیلتر تلگرام در روسیه، فیلتر تلگرام در این کشور موفق بوده و بعد از فیلتر، رتبه بازدید تلگرام در این کشور سقوط فاحشی داشته است. بررسی‌های به عمل آمده حاکی از آن است که رتبه بازدید تلگرام قبل از فیلتر شدن در روسیه 105 بوده و ظرف ده روز گذشته از رتبه یکصد و پنجمین پایگاه پربازدید به رتبه 209 سقوط کرده است. یعنی هر روز بیش از ده پله سقوط داشته است.

با توجه به روند پر شتاب مهاجرت مردم بابصیرت ایران اسلامی به پیام رسان های داخلی و دانش و تجربه جوانان و مهندسان نخبه ایرانی و عزم جزم و هماهنگی بی نظیر اکثریت قریب به اتفاق مسئولان در رفع سلطه بیگانگان بر فضای مجازی کشور، انشاءالله جمهوری اسلامی ایران در این زمینه موفق‌تر عمل خواهد کرد.این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink