سونی آپدیت جدیدی را برای اکسپریا XZ و اکسپریا XZs انتشار داد


همانطور که میدانید کمپانی سونی یکی از کمپانی های موفق دیگر در زمینه تولید گوشیهای هوشمند میباشد که همواره توانسته است محصولات خوبی را وارد بازار رقابت کند. این کمپانی همواره در تلاش بوده مانند دیگر کمپانی های موفق محصولات خود را به اخرین سیستم عامل موجود در بازار آپدیت کند تا بتواند کاربران خود را همواره راضی نگه دارد. حال اخیرا خبر جدیدی انتشار یافته است که عنوان میکند آپدیت جدیدی از طرف سونی برای برخی از دیوایس های ان چون اکسپریا ZX ، اکسپریا ZXs و اکسپریا X پرفورمنس انتشار یافته است که در ادامه به بررسی انها میپردازیم . البته ناگفته نماند که این اولین بار نیست که سونی به فکر ارائه آپدیت و بروز کردن دیوایس های خود افتاده است چرا که پیش از این نیز در ماه ژانویه آپدیت دیگری را به همراه پیچ امنیتی ماه ژانویه دریافت کرده بود.

سونی آپدیت جدیدی را برای اکسپریا XZ و اکسپریا XZs انتشار داد

بله همانطور که در بالا هم عنوان شد سونی در حال ارائه یک بروزرسانی جدید برای برخی از گوشیهای هوشمند خود میباشد. آپدیت مورد نظر در حال حاضر دیوایس های سونی اکسپریا ایکس زد ، اکسپریا ایکس زد اس و اکسپریا ایکس پرفورمنس را شامل شده است که نسخه هایی از شماره ساخت های 41.3.A.2.107 تا 41.3.A.2.128 را شامل شده است. البته ناگفته نماند که آپدیت مورد نظر به همراه پیج امنیتی ماه می نیز همراه خواهد بود.

اکسپریا ایکس زد

توجه داشته باشید که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد این بروزرسانی در دست نیست اما احتمال میورد که این بروزرسانی ویژگیهای جدید و یا تغییراتی در رابط کاربری را به وجود خواهد اورد. در نهایت باید بگوییم که این بروزرسانی به صورت OTA عرضه خواهد شد بنابراین ممکن است در هر لحظه اعلان یا نوتیفیکیشنی را در دیوایس خود دریافت کنید ، بپس بهتر است صبور باشید.

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink