خودرو لوکس DS 8 به صورت رسمی رونمایی شد • اخبار دیجیتال


کمپانی دی اس که برند لوکس پژو سیتروئن است امروز از خودرو جدید و پرچمدار خود با عنوان DS 8  رونمایی کرد که وجه اشتراک زیادی با خودرو مفهومی سیتروئن نیومر 9 که در سال 2012 رونمایی شد دارد.

همانطور که می دانید برند دی اس یک خودرو ساز درجه یک است و همواره سعی کرده است کلاس خود را از دو برند مادر یعنی پژو و سیتروئن بالاتر نگه دارد. طراحی محصولات این شرکت واقعا خلاقانه و زیباست. اکنون دی اس به عنوان یک برند مستقل عمل می کند و آخرین محصولات این شرکت هم یعنی شاسی بلند لوکس DS 7 کراس بک و خودرو شهری کوچک DS 3 کراس بک بود که مورد استقبال بسیار خوبی قرار گرفتند. این شرکت سعی دارد با طیف وسیع و طراحی اختصاصی خود در بازار سهم بیشتری را برای خود به دست آورد. و اکنون DS 8 می تواند پرچمدار این شرکت برای سال 2020 باشد.

برند دی اس قصد دارد با عرضه خودرو بسیار لوکس خود با نام DS 8 به رقیب اصلی محصولاتی مانند مرسدس بنز E کلاس, بی‌ام‌و سری 5 , آئودی A6 برود و بر خلاف خودرو های آلمانی که لیست کردیم این خودرو سدان نخواهد بود و با طراحی فست‌بک پا به عرصه رقابت خواهد گذاشت. این خودرو جدید قرار است از روی نمونه مفهومی سیتروئن نیرو 9 Citroën Numero که در سال 2012 رونمایی شد ساخته شود و با کیفیتی از که این برند سراغ داریم باید منتظر یک خودرو عالی بر برند DS باشیم.

معاون ارشد محصول دی اس آقای اریک اپود درباره خودرو جدید خود یعنی DS 8 گفت این بیشتر از یک طرح آزمایشی است و ما ساخت این محصول را آغاز کرده ایم. این خودرو بالاترین خودرو این برند خواهد بود و حتما برای سال 2020 وارد بازار جهانی می شود تا بتوانیم دنیای خودرو را متحول کنیم. همچنین اضافه کرد که DS 8 واقعا خلاقانه است و می تواند هر بیننده ای را شگفت زده کند. همچنین طرحی پشتی این محصول کاملا اختصاصی خواهد بود و خودرو را کاملا زیبا تر به نمایش خواهد گذاشت.

دی اس در چند سال اخیر روی طرحی محصولات خود بسیار کار کرده است و در پی استراتژی جدیدی در بازار خودرو است و به همین دلیل قصد دارد طراحی خلاقانه را در دستور کار خود قرار دهد تا تفاوتی فاحش میان محصولات خود و دیگر محصولات بازار به وجود آورد.

خودرو DS 8 قرار است در دو نسخه با پیشرانه تمام الکتریکی و همچنین نسخه پلاگین هیبریدی به بازار عرضه شود. البته به احتمال زیاد نسخه بنزینی و دیزلی هم برای برخی کشور ها در دسترس خواهد بود. DS 8 از پلتفرم طراحی EMP2 بهره می برد که قبلا در خودرو پژو 508 هم شاهد آن بوده ایم.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink