تست بنچمارک گلکسی نوت 9 ، نسخه ایی با 6 گیگابایت رم را نشان میدهد


همانطور که میدانید کمپانی سامسونگ همواره علاوه بر رونمایی از پرچمداران سری (S) خود از دیوایس های سری نوت نیز رونمایی میکند. اگر به خاطر داشته باشید سامسونگ همواره محصولات سری نوت خود را در ماه اگوست رونمایی میکرد ، اما پیش از این خبرهایی منتشر شده بود که عنوان میکرد این دیوایس در تیر ماه جاری رونمایی خواهد شد اما گویا امسال شرایط فرق کرده است چرا که خبرهای اخیرا حکایت از ان دارد که گلکسی نوت 9 احتمالا قبل از ماه اگوست معرفی نخواهد شد. اما به وجود این ، سامسونگ در حال حاضر در حال آزمایش و بررسی این دستگاه میباشد که در پی ان چند روز پیش نوت 9 بر پایه اسنپدراگون در پایگاه سنجش معیار Geekbench رویت شد. حال در اینجا پیشنهاد میشود با اخبار دیجیتال همراه باشید تا با این خبر و جزئیات ان به طور کامل اشنا شوید…

تست بنچمارک گلکسی نوت 9 ، نسخه ایی با 6 گیگابایت رم را نشان میدهد

براساس اخرین خبرهای منتشر شده ، گوشی جدید سری  Galaxy Note که در بنچمارک چک بنچ رویت شده است با شماره مدل  SM-N960U همراه خواهد بود که به احتمال زیاد این شماره مدل متعلق به نسخه بازار ایالات متحده میباشد چرا که نسل پیشین این دیوایس با نام گلکسی نوت 8 با شماره مدل  SM-N950U به صورت رسمی در ایالات متحده رونمایی شده بود. همچنین براساس بنچمارک صورت گرفته نسل جدید گوشی سری نوت با یک پردازنده کوالکام اسنپدراگون 845 به همراه شش گیگابایت فضای ذخیره سازی رم همراه خواهد بود.

اگر به خاطر داشته باشید این دومین باری است که ما شاهد حضور دیوایس گلکسی نوت 9 با شماره مدل SM-N960U در بنچمارک Geekbench هستیم ، چرا که بار اول ان در ماه مارس گذشته رخ داده بود و دومی هم چند روز پیش از این تاریخ. البته توجه داشته باشید که در هر دو بنچمارک گوشی هوشمند مورد نظر ما با همان مقدار پردازنده و فضای ذخیره سازی رم و همچنین با سیستم عامل اندروید 8.1 اوریو همراه بوده است. توجه داشته باشید از انجایی که هر دو لیست منتشر شده با مشخصات مشابهی همراه میباشند بنابراین نمیتوان در درستی ان شک کرد پس احتمالا با مشخصات بسیار دقیقی در این لیست روبرو میباشیم.

براساس تست سنجش معیار جدید مشخص شده که نمرات ازمون تک هسته ایی و چند هسته ایی گلکسی نوت 9 با چیپست کوالکام اسنپدراگون 845 در هر دو بنچمارک مشابه میباشد . اما به هر حال ، از انجایی که این مشخصات مربوط به یک نسخه قبل تولید از گلکسی نوت 9 میباشد نباید زیاد به نمرات ازمون های تک هسته ای و چند هسته ایی ان توجه کنیم.

گلکسی نوت 9

اگر به خاطر داشته باشید پیش از این ماه یک نسخه از گلکسی نوت 9 با تراشه اگزینوس در بنچمارک چک بنچ رویت شده بود ، که میتوان احتمال داد که این لیست یک فهرست جعلی باشد اما با وجود این ما مطمئن هستیم که سامسونگ در حال ساخت نسخه ای از گلکسی نوت 9 با پردازنده اگزینوس نیز خواهد بود که البته این نسخه برای عرضه در بازار ایالات متحده منتشر نخواهد شد. همچنین نکته جالب توجه در ان است که این نسخه به جای شش گیگابایت رم با هشت گیگابایت فضای ذخیره سازی رم روبرو خواهد بود.

در نهایت نسل جدید گوشی سری نوت علاوه بر تفاوت موجود در بخش پردازنده از نظر مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری دیگر نیز با گلکسی نوت 8 تفاوت خواهد داشت که امیداوریم در روزهای اتی اطلاعات کاملی را در این باره به دست بیاوریم.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink