بازی Fortnite برای اندروید هم عرضه شد+ لینک دانلود • اخبار دیجیتال


همانطور که می دانید بازی Fortnite یکی از محبوب ترین بازی های روز جهان است که در سبک بازی های اکشن آنلاین عرضه شده است. حال بالاخره بعد از گذست یک ماه از انتشار نسخه آی او اس این بازی برای سیستم عامل اندروید هم عرضه شده است. که در پایان همین مطلب می توانید آن را انلود و از بازی لذت ببرید.

این بازی در ابتدا تنها برای کنسول های بازی معرفی شد و سازندگان بعد از آنکه این بازی با ستقبال بی نظیر از سوی کاربران مواجه شد تصمیم گرفتند که این بازی را برای تمامی سیستم عامل ها و حتی موبایل هم معرفی کنند. و در آخرین مرحله بازی Fortnite برای اندروید در دسترس قرار گرفته است.

یکی از جذاب ترین مواردی که در نسخه موبایل این بازی وجود دارد این خواهد بود که بازیکنان می توانند با دوستان خود به صورت آنلاین به مبارزه بپردازند حتی اگر آن ها در سیستم عامل های دیگر مانند پلی استیشن 4 , کامپیوتر شخصی و همچنین آی او اس حضور داشته باشند. این یعنی نسخه موبایل تا جای امکان با نسخه های دیگر یکسان سازی شده است و گیم پلی و مبارزاتی مشابحه نسخه کنسول بازی و کامپیوتر خواهد داشت. در پایان هم می توانید بازی Fortnite را برای موبایل دانلود کنید:

لینک دانلود ای او اس

لینک برای اندروید به زودی

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink