بازی خدای جنگ 2018 بالاخره فارکرای 5 را به زیر کشید • اخبار دیجیتال


دو هفته ای است که بازی محبوب خدای جنگ نسخه 2018 (God of War) برای کنسول بازی پلی استیشن 4 به صورت اختصاصی عرضه شده است و توانسته رتبه پرفروش ترین بازی در کشور بریتانیا را به دست آورد. البته باید بدانید این آمار مربوط به نسخه فیزیکی است ولی در نسخه دیجیتال هم به احتمال زیاد بتوان خدای جنگ را صدرنشین دانست. این در حالی است که بازی محبوب دیگر یعنی فارکرای 5 بعد از سه هفته صدرنشینی و بیشترین فروش توسط گاد اوف وار به زیر کشیده شد و در رتبه دوم قرار دارد.

در واقع سال 2018 را می توان یکی از طلایی ترین سال ها برای معرفی بازی های بزرگ دانست که یکی از مهمترین آن ها بازی فارکرای بود که در ابتدا همه فکر می کردند این بازی یک داستان تکراری و گیم پلی خسته کننده داشته باشد. اما بعد از معرفی این بازی توانست هم نظر کارشناسان را جلب کند و هم طرفدار بسیار زیادی بین گیمر ها به دست آورد و همچنین پرفروش ترین بازی سال 2018 تا به اینجا بوده است.

اما با ورود بازی بسیار نامدار خدای جنگ بازی فارکرای 5 دیگر پرفروش ترین بازی در دو هفته اخیر نبوده است و توانسته به راحتی مقام اول را به دست آورد. این بازی در بدو ورود توانست با گیم پلی خیره کننده و همچنین داستان و مراحلی بسیار جذاب هم منتقدان و هم گیمر ها را مجذوب خود کند و شانس این را داشته باشد تا پرفروش ترین بازی انحصاری پلی استیشن 4 لقب بگیرد. همچنین فروش نسخه جدید خدای جنگ در افتتاحیه 35 درصد بیشتر از God of War 3 بوده است که به صورت انحصاری برای پلی استیشن 3 عرضه شده بود.

اما برویم سراغ میزان فروش نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها در بریتانیا؛ همان‌گونه که پیشبینی می‌شد، این هفته هم بازی God of War در صدر جدول فروش قرار گرفت و رتبه دوم هم، مانند هفته گذشته، در اختیار Far Cry 5 قرار گرفت. اما رتبه سوم این هفته به بازی تازه‌وارد Nintendo Labo Variety Kit تعلق گرفت. جالب اینجاست که بازی Yakuza 6: The Song of Life که هفته گذشته رتبه سوم را در اختیار داشت، این هفته با یک سقوط آزاد تاریخی، در رتبه 39 جدول جای گرفته است! اما در رتبه چهارم جدول هم نامی آشنا به چشم می‌خورد. بازی FIFA 18 که تاکنون بسیار موفق عمل کرده است، توانست مانند هفته گذشته، در رتبه چهارم این جدول قرار بگیرد. بازی Mario Kart 8 Deluxe هم در رتبه پنجم قرار گرفته است.

ادامه لیست چهل تایی پرفروش ترین بازی بریتانیا در هفته ای که گذشت را هم می توانید در لیست زیر که برای شما آماده کرده ایم مشاهده کنید تا با جزئیات هر کدام بیشتر آشنا شوید:این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink