آپدیت جدید اینستاگرام با قابلیت تماس تصویری همراه شد


همانطور که میدانید امروز روز F8 یا همان “eff eight” میباشد که در این روز کنفرانس سالانه توسعه فیس بوک رقم میخورد. در این روز یکی از پیام رسان های محبوب کاربران که همان اینستاگرام میباشد تعداد ویژگی جدید و قابل توجه را به پلتفرم خود افزوده که از جمله ی ان میتوان به قابلیت تماس تصویری اشاره کرد که با یک بروزرسانی ساده میتوانید انها را در اختیار داشته باشید. حال در ادامه پیشنهاد میشود با اخبار دیجیتال همراه باشید تا با جزئیات این مطلب به طور کامل اشنا شوید..

اینستاگرام با قابلیت تماس تصویری همراه شد.

همانطور که میدانید ما تا به امروز پیشرفتهای قابل توجهی را در بخش استوری اینستاگرام شاهد بودیم که بارگذاری استوری در 10 دسته را برای ما خیلی راحت کرده است . حال امروز  Instagram اعلام داشته است که برنامه های بیشتری را برای بارگذاری مستقیم استوری ها معرفی کرده است که از جمله ی انها میتواند به برنامه های Spotify و GoPro اشاره داشت .همانطور که میدانید (برنامه Spotify اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی است که امکان دسترسی به آرشیو آهنگ های جدید و قدیمی را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد که در نتیجه ان میتوانید استوری های خود را به صورت دایرکت مسیج به صورت لیست پخش ، البوم و غیره به اشتراک بگذارید. برنامه GoPro  نیز به سادگی با انتخاب یک کلیپ در این برنامه کار میکند که در نتیجه ان شما میتوانید به طور مستقیم ان را در استوری ایسنتاگرام به اشتراک بگذارید.

اینستاگرام

ویژگی دیگر موجود در این پیام رسان ویژگی چت تصویری میباشد که برای استفاده از ان میتوانید آیکون ویدئو در بالا صفحه ی مسیج دایرکت (Direct) را انتخاب کنید و براساس ان موضوع خود را به طور مستقیم با فرد دیگری به اشتراک بگذارید.  توجه داشته باشید که در هر مکالمه ویدئوی حداکثر تعداد چهار نفر میتوانند حضور داشته باشند. نکته جالب توجه دیگر در این مورد این است که شما میتوانید در حین صحبت کردن به صورت تصویری ، تصویر مورد نظر را کوچک کنید و به راحتی در محیط اینستاگرام بچرخید.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink