آپدیت اندروید 8 اوریو برای الجی وی 30 دوباره متوقف شد


همانطور که میدانید کمپانی الجی در زمان رونمایی از دیوایس الجی وی 30 (LG V30) خود ، ان را با سیستم عامل اندروید 7 نوقا به بازار عرضه کرده بود ، همین مسئله باعث شده بود تا چند ماه بعد از رونمایی، کاربران تمایل زیادی به آپدیت این دیوایس به اندروید به روز اوریو را داشته باشند که این مهم بعد از چند وقت به وقوع پیوست و این آپدیت ها در اختیار کاربران به خصوص کاربران اروپایی و امریکایی این دیوایس قرار گرفت. حال با انتشار یک خبر جدید عنوان شده است که  بروزرسانی اندروید 8 اوریو برای کاربران الجی وی 30 در T-Mobile متوقف شده است. پس در ادامه پیشنهاد میکنیم با اخبار دیجیتال همراه باشید تا با جزئیات این مطلب شما را اشنا نماییم…

آپدیت اندروید 8 اوریو برای الجی وی 30 متوقف شد.

براساس اخرین خبرهایی منتشر شده دیشب یک بروزرسانی برای کاربران T-Mobile عرضه شد این در حالی است که در همین زمان یک برزورسانی دیگر از این اپراتور متوقف شد. در واقع اخیرا عنوان شده بود که کسانی که نسخه T-Mobile دیوایس گلکسی نوت 8 را دارند ، از ساعت 10 دیشب میتوانند شروع به دریافت بروزرسانی اندروید 8 اوریو برای ان را داشته باشند. اگر به یاد داشته باشید این برزورسانی برای اولین بار در تاریخ 1 اوریل منتشر شد و دو روز بعد متوقف شد ، در واقع اگر برنامه ریزی های انجام شده صحت داشته باشد حدود 39 روز بعد از متوقف شده بروزرسانی نوت 8 در T-Mobile  ، این آپدیت دوباره از دیشب برای عرضه به کاربران شروع شده است .

حال در همین رابطه امروز خبر دیگری انتشار یافت. اگر به خاطر داشته باشید در ماه گذشته بود که اپراتور  T-Mobile برای بار دوم آپدیت اندروید 8.0 اوریو برای دیوایس LG V30 را به تاخیر انداخت. در واقع این سرویس دهنده کمپانی الجی را متهم کرده بود که در نتیجه ان آپدیت پرچمدار ان را متوقف کرده بود، اما بعد از مدتی یعنی در ماه جاری دوباره این بروزرسانی شروع به کار کرد که در ابتدا این بروزرسانی را تنها با اتصال گوشی به کامپیوتر و با استفاده از LG Bridge میتوانست دانلود و دریافت کرد . به طوریکه عنوان شده است که اپراتور T-Mobile شروع به عرضه بروزرسانی اندروید 8 برای الجی V30 به صورت OTA کرده است.

اما در حال حاضر، اپراتور مورد نظر عنوان کرده است که در تاریخ 12 ماه مه مصادف با 22 اردیبهشت ماه برای یک بار دیگر بروزرسانی اندروید 8 اوریو برای این دیوایس را متوقف کرده است که دلیل این مورد هم دریافت گزارش هایی از مشترکان توسط تی موبایل بوده که در نتیجه ان گویا این سیستم عامل مشکلات جدیدی را برای کاربران خود به ارمغان اورده است. در این باره تی موبایل به عنوان بزرگترین شرکت مخابراتی جهان اعلام داشته است که مشخص نیست که این برزورسانی دوباره در چه زمانی در دسترس قرار بگیرد. اما به نظر میرسد که این برزورسانی برای الجی وی 30 در زمان معرفی دیوایس الجی وی 30 تین کیو ، دوباره عرضه خواهد شد که در نتیجه ان با نام جدید و قابلیت های جدید دیگری چون فناوری AL برای دوربین عرضه خواهد شد که در نتیجه ان به کاربران این امکان را میدهد که تصویر مورد نظر و شرایط روشنایی محیط را ارزیابی کرده و به طور خودکار دوربین را تنظیم کرده تا بتواند تصاویر با کیفیت و واضحی را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد.

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink