آموزش نظرسنجی احساسات در استوری اینستاگرام به صورت اسلایدر ایموجی


آموزش نظرسنجی احساسات در استوری اینستاگرام به صورت اسلایدر ایموجی

5 (100%) 1 vote

یکی از جدیدترین قابلیت هایی که اینستاگرام در جدیدترین آپدیت خود ارائه داده است، قابلیت پاسخ به نظرسنجی های استوری اینستاگرام به صورت اسلایدر ایموجی می باشد. در این روش، شما می توانید یک استوری قرار داده و از فالورهای خود بخواهید نظرشان را در رابطه با موضوعی که در آن مطرح کرده اند، به صورت درصدی بیان نمایند. این قابلیت با نظرسنجی معمولی موجود در اینستاگرام که فقط دو گزینه برای پاسخ وجود داشت، تفاوت دارد و نوع جدیدتر و البته کارآمدتری از آن می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا آموزشی را در خصوص نحوه قرار دادن نظرسنجی احساسات در استوری اینستاگرام به صورت اسلایدر ایموجی، ارائه داده و همچنین لینک دانلود بروز رسانی اینستاگرام را نیز که این قابلیت در آن قرار داده شده است، معرفی نماییم.

نظرسنجی احساسات در استوری اینستاگرام

برای اینکه بتوانید از قابلیت نظرسنجی احساسات در استوری اینستاگرام بهره مند شوید، ابتدا نیاز است که اپلیکیشن اینستاگرام خود را به آخرین نسخه موجود، بروز رسانی نمایید. برای این منظور می توانید از طریق لینک ارائه شده در زیر، جدیدترین آپدیت اینستاگرام را دریافت کرده و روی تلفن همراه خود نصب نمایید. پس از دانلود و نصب نسخه جدید اینستاگرام، حال طبق مراحلی که در ادامه بیان می شود اقدام کنید تا بتوانید اولین نظرسنجی احساسات در استوری را به صورت اسلایدر ایموجی قرار دهید.

دانلود اینستاگرام

پس از دانلود و نصب اینستاگرام جدید به ترتیب زیر عمل نمایید:

  1. اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کنید.
  2. از طریق لمس گزینه You در قسمت نوار نمایش استوری ها، به بخش قرار دادن استوری وارد شوید.
نظرسنجی احساسات در استوری اینستاگرام

به بخش استوری ها وارد شوید.

  1. تصویری را از طریق دوربین گوشی و یا از گزینه های موجود در گالری، برای قرار دادن به عنوان استوری انتخاب نمایید.
  2. پس از انتخاب تصویر مورد نظر خود، انگشت خود را روی صفحه قرار داده و به سمت بالا بکشید تا گزینه های اضافه برای شما نمایش داده شود.
  3. از میان گزینه ها، گزینه اسلایدر ایموجی را انتخاب نمایید.
نظرسنجی احساسات در استوری اینستاگرام

گزینه مشخص شده را انتخاب کنید.

  1. یک جمله یا سوال را در قسمت نظرسنجی احساسات وارد کرده و یک ایموجی برای آن از طریق نوار ایموجی های نمایش داده شده در زیر صفحه، انتخاب نمایید.
  2. گزینه Done را از بالای صفحه انتخاب کنید.
  3. سپس با قرار دادن انگشت خود روی اسلایدر ایموجی ایجاد شده، آن را حرکت داده و بقیه موارد مربوط به استوری خود را تنظیم نمایید.

با استفاده از همین مراحل ساده و سریع، شما قادر خواهید بود تا به سادگی یک اسلایدر ایموجی را به استوری های خود اضافه نمایید تا از طریق آن بتوانید از احساس فالورهایتان نسبت به استوری خود باخبر شوید. توجه داشته باشید که امکان استفاده از قابلیت نظرسنجی احساسات در استوری اینستاگرام تنها برای کاربرانی فراهم است که از آخرین و جدیدترین آپدیت اینستاگرام استفاده نمایند. به این ترتیب اگر این گزینه را در میان گزینه های مربوط به استوری اینستاگرام خود پیدا نمی کنید، باید نسبت به بروز رسانی اپلیکیشن اینستاگرام خود اقدام نمایید.

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink