پیش فروش محصولات ایران خودرو برای اردیبهشت 97 اعلام شد • اخبار دیجیتال


ایران خودرو به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان خودرو های داخلی در جدیدترین اقدام خود شرایط پیش فروش ویژه محصولات خود را برای اردیبهشت ماه 97 اعلام کرده است که در ادامه مطلب به جزئیات این بخشنامه جدید خواهیم پرداخت. با اخبار دیجیتال همراه باشید.

ایران خودرو قصد دارد این پیش فروش خودرو های خود را با تخفیف ویژه انجام دهد تا متقاضیان بتوانند خودرو های خود را با قیمت کمتری دریافت کنند. البته اگر قصد استفاده از تخفیف در این طرح را داشته باشید باید در هنگام ارسال دعوت نامه ما بقی وجه خودرو را به صورت نقدی پرداخت کنید و در غیر این صورت و با منتفی شدن دعوت نامه تخفیف تعلق نخواهد گرفت. همچنین در این بخشنامه امکان ایجاد تعهد برای شماره مشتری دوم نمایندگی  و امکان صلح تنها برای یک بار در نظر گرفته شده است. مشتریان برای ثبت نام در طرح جدید ایران خودرو می توانند از روز شنبه مورخه 1 اردیبهشت 97 از ساعت 10 به سایت اینترنتی این شرکت یا تمامی نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه نمایند و ثبت نام خود را تکمیل کنند. برای این طرح تاریخ خاتمه در نظر گرفته نشده است و به محض تکمیل ظرفیت پایان خواهد یافت.

همچنین مشتریانی که قصد خرید خودرو های ساشی بلند ایران خودرو مانند هایما S5 , هایما S7 و سوزوکی گرند ویتارا را دارند می توانند از 2 اردیبهشت 97 تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام برای محصول مورد نظر اقدام کنند. در پایان هم شرایط کامل و قیمت محصولات ایران خودرو برای این طرح را آورده ایم که می توانید مطالعه کنید:

شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو


پیش فروش خانواده محصولات

پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو

پیش فروش خودرو های شاسی بلند

در پایان هم بد نیست بدانید که شرکت پارس خودرو که خود یکی از زیر مجموعه های گروه خودرو سازی سایپا است دیروز در اقدامی عجیب خودرو های تندر 90, رنو ساندرو و خانواده برلیانس را 4 میلیون تومان افزایش قیمت داد. اما با پیگیری های انجام شده توسط برخی مسئولان امروز این افزایش قیمت لغو شد و به زمان دیگری موکول شده است. و مشتریان می توانند کماکان با همان قیمت قبلی این خودرو ها را خریداری کنند.

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink