مشخصات و تصاویر گوشی بلک بری آتنا منتشر شد • اخبار دیجیتال


بلک بری قرار است گوشی جدید خود را با نام بلک بری آتنا (BlackBerry Athena) به زودی معرفی کند و امروز اطلاعات و تصاویر این گوشی در وبسیایت رگولاتوری کشور چین یعنی تنا رویت شده است که در ادامه مطلب به معرفی آن خواهیم پرداخت.

همانطور که می دانید بلک بری همچنان در حال سقوط در بازار موبایل جهان است و سهم این شرکت از این بازار تقریبا به صفر رسیده است. اما این شرکت نا امید نشده و قصد دارد گوشی جدید خود را با سیستم عامل اندروید و کیبورد فیزیکی معرفی کند تا شاید بتواند باز هم وارد رقابت با سایر گوشی ساز ها شود. در وبسایت تنا هم رندر های رنگ مشکی بلک بری آتنا منتشر شده است که از همان طراحی قبلی محصولات این شرکت بهره خواهد برد و انگار این برند نمی خواهد کارت سوخته خود را دور بیندازد. این گوشی با همان گوشه های تیز و طراحی مستطیلی شکل ساخته شده است.

بلک برای اتنا با نام بلک بری KeyTwo وارد بازار می شود

از آنجا که گوشی با کد نام بلک بری آتنا در وبسایت تنا رویت شده است به احتمال زیاد نسل دوم گوشی بلک بری کی وان باشد و با نام بلک بری کی تو به بازار عرضه می شود. همانور که در تصاویر هم قابل مشاهده است نسخه جدید دارای کیبورد باز طراحی شده و بهتر از نسل قبل است و همچنین نمایشگر بزرگتر به نظر می رسد. در قاب پشتی گوشی بلک بری آتنا هم از یک دوربین دوگانه افقی در سمت چپ بالای گوشی بهره می برد که در کنار آن یک فلاش ال ای دی قرار گرفته است.

این دیوایس اندرویدی نیز توسط شرکت چینی TCL که بخش موبایلی بلک بری را تصاحب کرده به تولید می‌رسد و با شماره مدل BBF100-4 وارد بازارهای جهانی خواهد شد. از آنجایی که این گوشی به تازگی موفق به کسب تاییدیه تنا شده است، این دیوایس در آینده‌ای نزدیک معرفی خواهد شد. شاید تنها چند هفته دیگر تا زمان رونمایی از آن باقی مانده است.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink