محصول بعدی نوکیا ، گوشی با نام نوکیا N8 خواهد بود


همانطور که شما کاربران گرامی میدانید کمپانی اچ ام دی گلوبال بعد از سالها توانست دوباره برند قدیمی نوکیا را سرپا کند و مصولات خوبی را از این برند به بازار عرضه کند. حال براساس اخرین خبرها گویا کمپانی HMD Global قصد دارد گوشیهای سری N نوکیا را هم زنده کرده و وارد بازار رقابت کند. که در این بین خبرها از عرضه محصول بعدی نوکیا با نام نوکیا N8 حکایت دارد که ما در این مطلب تصمیم داریم اطلاعات کاملی را در این باره در اختیار شما قرار دهیم..

محصول بعدی نوکیا ، گوشی نوکیا N8 خواهد بود

اگر به خاطر داشته باشید در سال گذشته همراه بابازگشت برند نوکیا به ابزار رقابت کمپانی اچ ام دی گلوبال از نسل جدید یکی از اسمارتفون های این کمپانی با نام نوکیا 3310 رونمایی کرد ، حال امسال نیز برند نوکیا با حضور خود در نمایشگاه سالانه MWC 2018 موفق به رونمایی دوباره از یکی دیگر از محصولات کلاسیک خود با نام نوکیا 8110 شد. همانطور که میدانید این اسمارتفون به دلیل ظاهری که شبیه به موز دارد به نام موزی شناخته شده است و با این نام صدا میشود. حال بعد از گذشت دو ماه از رونمایی این اسمارتفون گویا این کمپانی در حال اماده سازی برای رونمایی از یک دیوایس دیگر میباشد .

در این بین براساس تیزری که در اکانت رسمی Weibo کمپانی اچ ام دی گلوبال منتشر شده بود ، به نظر میرسد که یک محصول جدید از سری N نوکیا در تاریخ 27 اوریل تا 2 می مصادف با 7 اردیبهشت تا 12 اردیبهشت ماه رونمایی خواهد شد که در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد نام ان در دست نیست اما با توجه به تصویری که از این اسمارتفون منتشر شده میتوان به وجود نام (نوکیا ان 8) در ان اشاره داشت. همچنین در این بین احتمال میرود که این نسخه تنها به بازار چین انحصار داشته باشد اما با توجه به اینکه این برند ، یک برند مشهور و قدیمی میباشد که طرفداران بسیاری هم داشت شاید اچ دی ام گلوبال به راه اندازی این دیوایس در سایر نقاط جهان نیز ادامه دهد.

نوکیا N8

توجه داشته باشید که تیزر منتشر شده از نوکیا N هم زمان با تصویر منتشر شده از گوشی جدید نوکیا با نام نوکیا ایکس به بیرون درز کرد که براساس اطالاعاتی که پیش تر در این باره انتشار یافته به وجود یک نمایشگر با نسبت ابعاد 19 به 9 که در قسمت پنل پشتی هم با یک دوربین دوگانه قدرتمند همراه است ، اشاره شده که گویا این دیوایس تا ساعاتی دیگر به طور رسمی در چین رونمایی خواهد شد.

در نهایت باید بگوییم که نوکیا هنوز در مورد رونمایی از گوشی جدید سری N خود اطلاعاتی را منتشر نکرده است اما احتمال دارد که در مراسم رونمایی از دیوایس نوکیا X  یا همان Nokia X6 اطلاعاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهد.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink