فروش ویژه شاسی بلند میتسوبیشی اوتلندر PHEV اردیبهشت 97 • اخبار دیجیتال


آرین وتور تابان به عنوان نماینده رسمی محصولات میتسوبیشی ژاپن در ایران اقدام به فروش ویژه میتسوبیشی اوتلندر PHEV به مناسبت ایام شعبانیه کرده است. این محصول در تعداد محدود به فروش خواهد رسید.

آرین موتور برای خودرو پلاگین هیبریدی خود یعنی میتسوبیشی اوتلندر PHEV شرایط ویژه ای را در نظر گرفت است که مشتریان می توانند این خودرو را به صورت اقساط 12 ماهه ولی با تحویل فوری خریداری کنند. همچنین این طرح بدون سود خواهد بود تا قیمتی به این خودرو اضافه نشود و این می تواند برای دوستداران این خودرو بسیار کم مصرف شرایطی عالی باشد. همچنین این شرکت برای مشتریانی که می خواهند این خودرو را به صورت نقدی خریداری کنند تخفیف ویژه ای را در نظر گرفته است. متقاضیان می توانند از 3 اردیبهشت 9 با مراجعه به سایت رسمی این شرکت یا مراجعه حضوری به نمایندگی های سراسر کشور آرین موتور تابان نسبت به ثبت نام خرید این خودرو اقدام کنند.

همانطور که حتما می دانید میتسوبیشی اوتلندر PHEV یک خودرو بسیار با کیفیت و ویژگی های باور نکردنی است و در هر 100 کیلیومتر تنها 1.7 لیتر بنزین مصرف می کند. از دیگر ویژگی های خوب این خودرو می توان به ۷ کیسه هوا، سنسور پارک جلو و عقب، ترمز دستی برقی، کنترل پایداری فعال (ASC) و کنترل کشش (TCL)، سوپر کنترل تمامی چرخ‌ها(SAWC)، ترمز کمکی در هنگام حرکت در سطوح شیب‌دار (HSA)، قابلیت شارژ باتری خودرو از طریق برق شهری (PLUG-IN) اشاره داشت. البته این تنها گوشه ای ناچیز از قابلیت های این خودرو بود و لیست کردن همه آن ها در حوصله این بحث نخواهد بود.

در پایان هم شرایط فروش محصولات میتسوبیشی و همچنین میتسوبیشی اوتلندر PHEV را برای شما آورده که می توانید آن را مطالعه کنید. این که به همراه جزئیات زمان تحویل قیمت و شرایط فروش آن است.

شرایط فروش محصولات میتسوبیشی برای اردیبهشت 97

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink