عرضه آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی نوت 8


همانطور که میدانید مسئله ی آپدیت و به روز کردن گوشیهای هوشمند یکی از مهمترین مسائلی است که کاربران و تولید کنندگان گوشیهای هوشمند با ان دست و پنجه نرم میکنند چرا که بیشتر کاربران تمایل دارند که به محض عرضه جدیدترین نسخه سیستم عامل ان را در گوشی خود در اختیار داشته باشند، در رابطه با این موضوع اخیرا تمامی شرکتهای عرضه کننده عنوان داشته اند که اپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی نوت 8 با موفقیت گسترش یافته است.

آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی نوت 8

اگر به خاطر داشته باشید نسخه ی ازمایشی این برزورسانی چند ماه پیش عرضه شده بود و حال با انتشار این خبر بسیاری از کاربران منتظر عرضه نسخه رسمی این بروزرسانی میباشند. در این بین اگر شما جزو کاربرانی میباشد که بروزرسانی ماه اوریل را زمانی که T-Mobile  برای اجرای اندروید اوریو عرضه کرده بود دریافت نکردید ، احتمالا شما شانس اینکه دیوایس  Samsung Galaxy Note 8 خود را ارتقاء دهید نخواهید داشت.

در رابطه با این موضوع یکی از شرکتهای امریکایی برای اولین بار آپدیت Android 8.0 Oreo برای دیوایس گلکسی نوت 8 در تاریخ 1 اوریل برای دانلود را مورد تایید قرار داده بود که تا تاریخ 3 اوریل مصادف با 14 فروردین نیز در دسترس قرار گرفته بود.

با توجه به گفته T-Mobile این بروزرسانی در حال حاضر در دسترس نیست بنابراین سعی نکنید که به زور این بروزرسانی را فعلا در اختیار داشته باشید. بنابراین از اینجایی که پشتیبانی از ETA هم برای ان مقدور نمیباشد بنابراین به هیچ وجه زمان عرضه آپدیت اندروید اوریو را اعلام نکرده و نمی گوینند که  چه زمانی ان را دریافت خواهیم کرد.

گلکسی نوت 8

همچنین ناگفته نماند که برخی خبرهای دیگر از به تعویق افتادن عرضه ی اندروید 8 اوریو توسط تی موبایل برای دیگر گوشیهای اندرویدی مانند ال جی وی 30 خبر داده ااند این در حالی است که دیگر عرضه کننده گان از چند وقت پیش این بروزرسانی را برای محصولات خود عرضه کرده اند.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink