برنامه Wifi WPS WPA Tester برای پیدا کردن رمز وای فای و شکستن قفل امنیتی


برنامه Wifi WPS WPA Tester برای پیدا کردن رمز وای فای و شکستن قفل امنیتی

Rate this post

اگر از جمله کسانی هستید که نگران سرقت حجم اینترنت وای فای خود، توسط هکر ها هستید، بهتر است قبل از این که هکری موفق به انجام این کار شود، ابتدا سعی کنید خودتان مودمتان را هک کنید! یکی از ساده ترین روش ها برای شناسایی نقاط آسیب پذیری و ضعف مودم های وای فای، استفاده از ابزار تست نفوذ در این دستگاه ها می باشد. با استفاده از این روش می توان به سادگی، قبل از این که شخص دیگری وای فای شما را هک نماید، خودتان نقاط ضعف را شناسایی کرده و در صورت امکان آن ها را پوشش دهید. در این مطلب قصد داریم برنامه ای را به نام برنامه Wifi WPS WPA Tester معرفی نماییم که با استفاده از آن می توان اقدام به شکستن رمز و هک وای فای نمود تا نقاط آسیب پذیری شبکه را شناسایی کرده و در نتیجه امنیت شبکه وایرلس خود را بالا ببرید.

ویژگی های برنامه Wifi WPS WPA Tester

همانطور که اشاره شد، برنامه Wifi WPS WPA Tester در حقیقت یک برنامه آنالیز کننده امنیت شبکه وای فای می باشد که با استفاده از ظرفیت های خود قادر است بسیاری از رمز های شبکه را که تحت پروتکل WPS یا WPA قرار دارند را بشکند. این ابزار مناسب متخصصین امنیت به شما این امکان را می دهد تا آنالیز کاملی را از شبکه وایرلس خود بدست آورده و تست های امنیتی را روی آن انجام دهید.

کار با برنامه Wifi WPS WPA Tester بسیار ساده و نیاز به آموزش های خاصی نخواهد داشت. البته ناگفته نماند که هکر های مبتدی و تازه کار نیز به این برنامه علاقه مند هستند و با استفاده از آن اقدام به هک وای فای دیگران و یا استفاده از حجم ترافیک اینترنت دیگران می نمایند که یک عمل غیر اخلاقی و جرم محسوب می شود.

نکته قابل توجه در استفاده از این برنامه این است که شما با استفاده از برنامه Wifi WPS WPA Tester تنها می توانید رنج خاصی از مودم ها و نقاط دسترسی را مورد تحلیل قرار دهید. لیست مودم هایی که این برنامه از آن ها پشتیبانی می کند و می تواند اقدام به آنالیز آن ها نماید در زیر ارائه شده است:

 • Zhao
 • TrendNet
 • Dlink
 • Dlink+1
 • Belkin(root)
 • FTE-xxx
 • TrendNet
 • Asus
 • AiroconRealtek
 • EasyBox Arcadyan
 • Arris
تصاویری از محیط برنامه Wifi WPS WPA Tester

تصاویری از محیط برنامه Wifi WPS WPA Tester

برای استفاده از تمامی ظرفیت های برنامه لازم است که اندروید دستگاه شما بالاتر از اندروید 5 باشد و همچنین دستگاه روت شده باشد. در صورتی که کاربران از گوشی های اندروید غیر روت شده استفاده نمایند، برنامه نخواهد توانست پسوردهای WPA, WPA2 و WEP را نمایش دهد. در صورتی که در اندروید پایین تر از 5 برنامه نصب شود، امکان کار با هیچ قسمت برنامه میسر نخواهد بود.

برنامه Wifi WPS WPA Tester برای شکستن رمز و هک وای فای از روش حمله BruteForce استفاده می کند که یک حمله شناخته شده می باشد. با این حساب هرچه رمز وای فای ساده تر انتخاب شده باشد، امکان بدست آوردن آن برای برنامه سریعتر خواهد بود.

همانطور که اشاره شد برای استفاده از تمامی امکانات برنامه لازم است که دستگاه شما روت شده باشد. روش روت اندروید قبلا به طور مفصل توضیح داده شده است و نیاز به آموزش دوباره نخواهد داشت.

دانلود Wifi WPS WPA Tester

علاقه مندان به استفاده از این برنامه می توانند از طریق لینک ارائه شده در زیر به طور مستقیم اقدام به دانلود برنامه Wifi WPS WPA Tester نموده و از کار با این برنامه کاربردی لذت ببرند. این برنامه تاکنون بیش از 10میلیون بار از گوگل پلی دانلود شده است و امتیاز کاربران به آن 4.3 می باشد که امتیاز بسیار قابل توجهی می باشد. در حال حاضر این برنامه فقط برای گوشی های اندرویدی طراحی شده است و سایر کاربران گوشی های غیر اندروید، امکان دسترسی به این برنامه را نخواهند داشت.

دانلود نسخه اندروید

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink