ابزار X Mount بازی های پلی استیشن 4 را به موبایل می آورد • اخبار دیجیتال


سونی امروز از یک گجت جدید با نام سونی ایکس مانت (Sony X Mount) رونمایی کرده است که می تواند بازی های پلی استیشن 4 را روی گوشی های هوشمند سری اکسپریای این شرکت از راه دور اجرا کند. اما نحوه عملکرد این گجت را در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید.

همانظور که می دانید بازی های ویدیویی به سرعت در حال گسترش هستند و ه روزه طرفداران بیشتری را به سمت خود جلب می کنند. اما به دلیل محبوبیت گوشی های هوشمند و همچنین همیشه در دسترس قرار داشتن آن ا کاربران به بازی های موبایل علاقه بیشتری را نشان می دهند ولی موبایل ها حتی از نوع گیمینگ نمی توانند بازی را با کیفیت و شوق کنسول های بازی اجرا کنند. و شرکت سونی هم به عنوان یکی از فعالان حوضه گیمینگ و بازی های ویدیویی با معرفی گجت سونی X Mount سعی در رفع این مشکل داشته است.

نحوه عملکرد ابزار سونی X Mount

در واقع این محصول برای افرادی توسعه داده شده است که کنسول پلی استیشن 4 را در خانه دارند ولی می خواهند روی موبایل خود بازی را به صورت از راه دور تجربه کنند. این ابزار با اتصال به کنسول بازی از طریق بی سیم می تواند هم به عنوان یک دسته بازی عمل کند و هم بازی را در نمایشگر موبایل به نمایش در آورد.

به عنوان گوشی های پشتیبانی‌کننده از سونی X Mount باید به اکسپریا ایکس زد 1(Sony Xperia XZ1)، اکسپریا ایکس زد 1 کامپکت(Sony Xperia XZ1 Compact)، اکسپریا ایکس زد پریمیوم(sony xperia xz premium)، اکسپریا ایکس زد اس، اکسپریا ایکس زد (Sony Xperia XZs)، اکسپریا ایکس کامپکت(Sony Xperia XZ Compact)، اکسپریا ایکس پرفورمنس (sony xperia x performance)، اکسپریا زد 5 (Sony Xperia Z5)، اکسپریا زد 5 کامپکت (Sony Xperia Z5 Compact) و اکسپریا زد 5 پریمیوم (Sony Xperia Z5 premium) اشاره کرد.

متاسفانه سونی درباره قیمت این گجت خبری را منتشر نکرده است اما برای خرید سونی X Mount باید تا تابستان یعنی خرداد یا تیر 97 منتظر بمانید. این دیوایس ابتدا در کشور ژاپن عرضه خواهد شد و بعد از آن هم به ترتیب اولویت در سایر کشور ها عرضه می شود و سونی با این کار قصد دارد فروش بیشتری به کنسول های بازی خود بدهد.این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink