آمازون جنگ ستارگان و مارول را در قالب دی وی دی یا بلو-ری اوریجینال و اختصاصی ارایه می دهد


اگر شما علاقه مند به خرید نسخه های جدید سینمایی جنگ ستارگان و مارول هستید می توانید آنها را از آمازون خریداری کنید، گرچه اگر از عضویت آمازون برخوردار نیستید باید بگوییم که اینبار بخت با شما یار نیست چرا که شما برای خرید آنها ملزم به عضویت در آمازون پریم می باشید.
فروشگاه آنلاین آمازون این روزها امکان خرید نسخه های اوریجینال این دو فیلم را برای کاربران پریم خود فراهم کرده است. در گذشته نیز آمازون این اقدام را انجام داده بود، به این صورت که امکان خرید برخی از آیتم ها تنها برای کاربران پرایم این فروشگاه آنلاین فراهم بود. لازم است بدانید که برای داشتن عضویت پرایم، کاربران ملزم هستند که سالیانه مبلغ ۹۹ دلار را پرداخت کنند. برخی از آیتم هایی که تنها برای کاربران پریم به صورت اختصاصی ارایه می‌شوند شامل: The Force Awakens، Rogue one، آخرین جدای، مرد مورچه ای، اونجرز، کاپیتان آمریکا، اولین اونجر، سرباز زمستان، Civil war، نسخه دو، گاردینز اوف گالاکسی، ایرون من ۳، مرد عنکبوتی، Homecoming، تور، دارک ورد و Ragnarok، می باشند. برخی از فیلم های پرطرفدار نظیر Age of Ultron، داکتور استرنج، نسخه یک گاردینز اوف گالاکسی، هالک شگفت انگیز و ایرون من یک و دو اختصاصی نبوده و برای تمامی کاربران در دسترس هستند.
با وجود آنکه فیلم های مارول و استار وار فروش خوبی خواهند داشت، اما کمپانی این فیلم ها را تنها به عنوان یک گزینه ویژه برای کاربران پریم خود ارایه داده است و چندان نگران از دست دادن سود خود ناشی از فروش وسیع این دو فیلم نمی باشد، این اقدام آنها بیشتر در جهت تشویق کاربران برای گرفتن عضویت پریم می باشد که به نوبه خود می تواند سود خوبی برای این فروشگاه آنلاین باشد. اگر شما علاقه مند به داشتن یک کپی از این فیلم ها در منزل می باشید و دارای عضویت پریم نمی باشید چندان نگران نباشید چرا که شما بعدا قادر خواهید بود که این فیلم ها را از فروشگاه های دیگر خریداری نمایید.

از طرف نویسنده: امیدواریم که در ایران هم یه زودی همه قانون کپی رایت را رعایت کنند و به جای دانلود فیلم ها، آنها را از فروشندگان مجاز خریداری نمایند.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink