کانال خانواده و مجله سرگرمی تلگرام (معرفی بهترین کانال های هنری و مجلات خانواده در تلگرام)


در ادامه معرفی لیست کانال های تلگرامی پربازدید، این بار به سراغ کانال هایی می رویم که با ارائه محتوای جذاب، سرگرم کننده و گاها علمی و هنری، سعی در جذب خانواده ها داشته و همه افراد جامعه را هدف قرار می دهند. مجله های خانوادگی و هنری و مجلات سرگرمی، نمونه ای از این دست می باشند که با ارائه انواع محتوای جذاب، گاها مخاطبین بسیاری را توانسته اند به خود جذب نمایند. این کانال ها با ارائه مطالب طنز، داستانک ها، تصاویر، ویدیو، موزیک، آموزش، علمی، هنری، ترفند، ورزشی و در یک کلام، همه نوع مطالب، بیشتر به یک شبکه و مجله خانواده شباهت دارند که در روز، ده ها مطلب گوناگون را منتشر می کنند. از آنجا که این کانال ها معمولا طرفداران زیادی دارند، بدیهی است که تعدادشان نیز بسیار زیاد باشد و همین موضوع سبب شود که پیدا کردن کانالی با محتوای خوب کمی سخت باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا تعدادی از بهترین کانال های سرگرمی و کانال خانواده را معرفی کرده و اطلاعاتی را راجع به هر یک ارائه دهیم.

لیست کانال خانواده و سرگرمی تلگرام

همانطور که اشاره شد، محتوای سرگرم کننده و خانوادگی یکی از پر مخاطب ترین مطالبی است که افراد به آن علاقه مند هستند. به همین دلیل بسیاری از مدیران کانال ها، اینگونه مطالب و محتوا را برای جذب مخاطب بیشتر انتخاب کرده و در کانال هایشان معرفی می کنند. در ادامه سعی کرده ایم تعدادی از بهترین و پر بازدیدترین کانال های سرگرمی، کانال خانواده و مجلات هنری را معرفی نماییم تا با استفاده از لیست ارائه شده بتوانید به سادگی به محتوای مورد نظر خود دست پیدا کنید.

1. کانال خانواده کاف Kafiha@ با بیش از 630 هزار عضو

مشاهده و عضویت در کاف

2. کانال خانواده و مجله سرگرمی بحث آزاد bahseazad@ با بیش از 620 هزار عضو

مشاهده و عضویت در بحث آزاد

3. کانال خانواده و سرگرمی اطلاعات عمومی  etelaate_omoomi@ با بیش از 590 هزار عضو

مشاهده و عضویت در اطلاعات عمومی

4. کانال مجله هنری ژوان zhuanchannel@ با بیش از 510 هزار عضو

مشاهده و عضویت در ژوان

5. کانال مجله هنری نوژا Noozhachannel@ با بیش از 460 هزار عضو

مشاهده و عضویت در نوژا

6. کانال خانواده بنام زن benamezan@ با بیش از 250 هزار عضو

مشاهده و عضویت در بنام زن

7. کانال خانواده فرکانس مثبت ravanshenasimosbat@ با بیش از 100 هزار عضو

مشاهده و عضویت در فرکانس مثبت

برای عضویت و یا مشاهده محتوای هر یک از این کانال ها، تنها کافی است از طریق کلیک روی لینک کانال و باز کردن آن با استفاده از تلگرام، به صفحه کانال وارد شوید. همچنین می توانید از طریق تایپ آیدی کانال در قسمت جستجوی تلگرام، کانال مورد نظر خود را یافته و در آن عضو شوید. کانال های معرفی شده در این بخش، جزو بهترین و پرطرفدارترین کانال های تلگرام در زمینه ارائه مطالب خانوادگی و سرگرمی و هنری می باشند که همواره در حال به روز رسانی و ارائه جدیدترین مطالب مرتبط در این زمینه می باشند.

علاقه مندان می توانند از طریق لینک ورود به صفحه معرفی انواع کانال تلگرام به بخش کلی کانال ها وارد شده و از طریق دسته بندی ایجاد شده، به کانال مدنظر خود وارد شوند. در پایان اگر شما نیز کانال تلگرامی می شناسید که دارای اعضا و محتوای مناسب، همچون لیست بالا می باشد، می توانید در قسمت نظرات معرفی کرده تا دیگران نیز بتوانند از این کانال های تلگرامی، نهایت استفاده را ببرند. کانال هایی که بیش از 500 هزار عضو داشته باشند، به تدریج در لیست بالا افزوده خواهند شد. در گذشته نیز کانال هایی مثل کانال طنز یا کانال موزیک در تلگرام معرفی نموده بودیم که علاقه مندان می توانند از طریق لینک مربوطه به آن مراجعه نمایند.

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink