نسخه جدید خودرو شهری MVM 110 برای سال 97 عرضه می شود • اخبار دیجیتال


خودرو های کوچک شهری یکی از پرکاربرد ترین ابزار ها برای حرکت در شهر های شلوغ به حساب می آینده که البته در کشور ما گزینه های زیادی برای انتخاب وجود ندارد اما یکی از این خودرو های هاچ بک شهری را می توان ام وی ام 110 (MVM 110) دانست که چند سالی است در بازار ایران حضور دارد و به فروش خوبی هم دست پیدا کردهاست. اما حال قرار است این خودرو با ظاهری جدید ز سال 97 به بازار عرضه شود که در ادامه مطلب به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

در پی فروش بسیار خوب خودرو شهری MVM 110 توسط شرکت وارد کننده این خودرو یعنی مدیران خودرو که نماینده رسمی محصولات ام وی ام کشور چین در ایران قرار است این خودرو با ظاهری جدید یا نیو فیس در سال 97 وارد بازار شود. که این تغییرات شامل دو رنگ کردن بدنه و همچنین ظاهر اسپورت تر است. البته این خودرو در نسخه قبلی هم دارای ایمنی و امکانات بسیار خوبی در حد یک خودرو هاچ بک شهری کوچک برخوردار است و این می تواند مشتریان بیشتری را به سمت این خودرو سوق دهد. طراحی مدرن با ترکیب چراغ‌های بزرگ جلو، چهره‌ای شاد را برای این خودروی کوچک ایجاد کرده است. ام وی ام 110 اس اسپورت لاکچری، یکی از معدود خودروهایی است که با استفاده از تکنیک طراحی Happy Face ساخته شده و به نوعی با طراحی‌های خشن بیشتر خودروهای موجود در بازار مقابله می‌کند.

شرکت مادیران خودرو همچنین اعلام کرده است که خودرو MVM 110 دارای بالاترین سطح ایمنی در میان خودرو های هم کلاس خود در ایران است و با طراحی چراغ های بزرگ جلو و همچنین چراغ های عقب خاص و مدرن توانسته است جذابیت خاصی به این خودرو بدهد. البته رنگ بندی بیشتر و شمایل اسپورت تر نسل جدید را می توان به جذابیت های قبلی اضافه کرد. این خودرو توانسته است از سازمان کیفیت و استاندارد ایران مجوز های لازم را اخذ کند و در سطح کیفی خوبی قرار بگیرد. در سال جدید مشتریان می توانند این خودرو را در رنگ بندی بیشتر و جذاب تر خریداری کنند.

قیمت خودرو MVM 110 اسپورت

نسل جدید MVM 110 اسپورت دارای یک موتور 3 سیلندر خطی با حجم 998 سی سی است که می تواند توان خروجی برابر با 68 اسب بخار تولید کند در نتیجه این توان خروجی گشتاور نهایی می تواند به 98 نیوتن متر برسد. پیشرانه این خودرو آلودگی کمی تولید خواهد کرد و استاندارد آلایندگی یورو 4 را در اختیار دارد. سیستم انتقال قدرت هم یک گیربکس 5 دنده دستی در نظر گرفته شده است. مدیران خودرو برای ام وی ام اسپورت قیمت 39 میلیون و 900 هزار تومان در نظر گرفته است که زمان تحویل آن هم برای فروردین 97 خواهد بود.

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink