مقایسه سرعت گلکسی S9 پلاس با پرچمدار وان پلاس 5T • اخبار دیجیتال


با معرفی گوشی پرچمدار گلکسی S9 پلاس سامسونگ همه کاربران دوست دارند این محصول را با دیگر گوشی های موجود در بازار مقایسه کنند. در این مطلب هم ما قصد داریم به مقایسه یا تست سرعت گوشی گلکسی S9 پلاس   با گوشی پرچمدار وان پلاس 5T بپردازیم. دلیل این انتخاب را باید در سرعت بسیار بالای این گوشی دانست جایی که این گوشی توانسته بود در سال 2017 سریعترین گوشی بازار اندروید شود.

ابتدا بهتر است ویدیو مورد نظر را که برای شما آماده کرده ایم و مقایسه گلکسی S9 پلاس با گوشی وان پلاس 5 تی است را تماشا  کنید تا توضیحات تکمیلی را در ادامه بیان کنیم:

تست سرعت گلکسی اس 9 پلاس در مقابل وان پلاس 5T

در ابتدا مهم است بدانید که وان پلاس 5T پرچمدار سال قبل این شرکت است و به طور طبیعی باید از گلکسی S9 پلاس که از پرازنده جدید اسنپدراگون 845 استفاده می کند ضعیف تر باشد. ولی همانطور که در ویدیو دیدیم ولن پلاس با بهینه سازی های بسیار عالی که روی روابط کاربری خود انجام داده است در اجرای خیلی از برنامه ها حتی از گلکسی اس 9 پلاس هم سریعتر عمل می کند. ولی قدرت اصلی پرچمدار سامسونگ در اجزای بازی ها مشخص می شود و با اختلاف فاحشی در این زمینه پیش افتاده است. همچنین گلکسی S9 پلاس در باز خوانی برنامه ها هم سریعتر عمل کرده و رکورد بهتری را به جای گذاشته است. جالب است بدانید که پرچمدار سال قبل یعنی وان پلاس 5 تی دارای حافظه رم 8 گیگابایت است ولی گلکسی S9 پلاس هنوز 6 گیگابایت رم دارد و شاید عقب افتادن آن هم به خاطر همین میزان رم کمتر باشد.

البته این دو گوشی را نمی توان در یک رده قیمتی قرار داد و حتی نسل قبلی گلکسی S8 هم از وان پلاس 5T قیمت بیشتری داشت. با این توصیف ها باید گفت ارزش خرید این گوشی بسیار بالا است.

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink