معرفی و قیمت شاسی بلند سانگ یانگ تیوولی 2018 در بازار ایران • اخبار دیجیتال


در این مطلب قصد داریم به معرفی خودرو شاسی بلند سانگ یانگ تیوولی 2018 (Ssangyong Tivoli) که به تازگی وارد بازار ایران شده است بپردازیم و قیمت این خودرو را در بازار ایران مشخص کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا جزئیات این خودرو را با شما در میان بگذاریم.

رامک خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات سانگ یانگ کره جنوبی در ایران به تازگی اقدام به ورد نسخه 2018 شاسی بلند تیوولی به بازار ایران کرده است. البته بد نیست بدانید که محصولات سانگ یانگ نزدیک به دو دهه است که در بازار ایران حضور دارند اما نتوانسته بودند محبوبیت خوبی برای خود دست و پا کنند. تا اینکه نسل پیشین سانگ یانگ تیوولی وارد ایران شد و مورد استقبال مشتریال قرار گرفت. همچنین این خودرو با بهره گیری از زبان طراحی ایتالیایی توانسته است پرفروش ترین خودرو این شرکت شود. اما امروز نسخه سانگ یانگ تیوولی 2018 وارد ایران شده است که البته نسبت به نسل قبلی تغییرات انقلابی را نداشته است.

قیمت سانگ یانگ تیوولی 2018 در ایران

نسخه 2018 این شاسی بلند قرار است در دو نسخه وارد بازار کشور شود. نسخه پایه که تنها دارای تجهیزات و برخی بهبود های جدید است و با عنوان تیوولی 2018 ارمور شناخته خواهد شد و با قیمتی بزدیک به 155 میلیون تومان به فروش خواهد رسید. نسخه قدرتمند تر این خودرو که با موتور جدیدتر و البته قویتر و همچنین بدنه کشیده تر وارد بازار می شود تیوولی 2018 نسخه XLV خواهد بود که البته هنوز قیمتی برای آن مشخص نشده است ولی طبیعتا دارای قیمت بیشتری خواهد بود. در بازار ایران البته تیوولی بدون رقیب نیست و حتی می توان گفت رقبای بسیار قدرتمندی همچون نیسان جوک, پژو 2008 و رنو کپچر دارد.

تیوولی 2018 را باید یک بهبود بسیار بزرگ دانست که توانسته است شعار کمپانی سانگ یانگ بهبود مستمر برای فروش بیشتر را تحقق بخشد. این خودرو همچنین از لحاظ امکانات و تجهیزات در یک لول بالاتر از نسل قبلی خود قرار دارد و بسیار ایمن تر است. از ویژگی های ایمنی این خودرو می توان به هشدار خروج از خطوط, دستیار نور بالا و تشخیص علایم ترافیکی, هشدار برخورد از جلو, سیستم ترمز اضطراری خودکار و سیستم کمکی حفظ خودرو بین خطوط اشاره داشت.

در نسخه سانسگ یانگ تیوولی 2018 بهبود های خوبی صورت گرفته است که می توان به مواردی همچون سیستم بهبود یافته تهویه مطبوع برای سرنشینان جلویی و ردیف دوم صندلی ها, فرمان پیشرفته کاملا تنظیم شونده برای تطبیق با سیستم بدنی راننده , و تعویض بازوهای حرکنی صندوق عقب برای داشتن حرکتی بهتر و کاربردی تر. اما در نسخه تیوولی XLV  امکانات جذاب تری قرار داده شده است. این خودرو در نسخه پایه خودر دارای هفت کیسه هوا داخل کابین است. سیستم پایداری خودرو ESP , فناوری جلوگیری از واژگونی خودرو, ترمز های کمکی در مواقع اضطراری, فناوری حرکتی کند کننده سرعت در سراشیبی ها و همچنین سیستم خودکار تنظیم باد لاستیک و در نهایت سیستم هشدار کمربند برای راننده می توان اشاره داشت.

به طور کلی سانگ یانگ تیوولی 2018 دارای امکانات و مشخصات بسیار خوبی است و همچنین از کیفیت ساخت بالایی هم برخوردار بوده تا نسبت به قیمت خود یک خودرو شاسی بلند ایده آل باشد.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink