مرکز خدمات پش از فروش گوشی های شیائومی می در ایران • اخبار دیجیتال


شیائومی اکنون یکی از برند های معتبر در جهان از لحاظ ساخت گوشی های هوشمند است که خوشبختانه دیروز مرکز رسمی خدمات پس از فروش گوشی های شیائومی می این شرکت در ایران توسط نماینده انحصاری آن ها یعنی شرکت تسک میران افتتاح شد. حضور رسمی  و قانونی شیائومی در ایران نمی تواند روی کیفیت خرید از این برند تاثیر مثبتی بگذارد و همچنین خدمات پس از فروش محصولات هم بسیار ساده تر به کاربران ارائه خواهد شد.

کمپانی شیائومی تا قبل از ورود به بازار موبایل لوازم جانبی و نرم افزار کامپیوتری تولید و توسعه می داد و در سال 2014 با قدرت وارد بازار موبایل جهان شد و برند Mi را پایه گذاری کرد این شرکت با سیاست درست و به موقه ای که در پیش گرفت توانست به سرعت در این بازار پر سود پیشرفت کند و در سال 2017 به عنوان سوم بزرگترین گوشی ساز جهان دست پیدا کند. گوشی های این شرکت به خاطر قدرت بالا و قیمت مناسب بسیار از کاربران برند های دیگر را به سمت خود جلب کند. کاری که برند دیگر چینی یعنی هواوی هم در پیش گرفته بود.

البته برند شیائومی می کماکان هم بر روی تولید محصولات اقتصادی ولی با کیفیت جهانی تاکید دارد و علاوه بر ساخت گوشی های هوشمند روی لوازم جانبی, لپ تاپ و همچنین تکنولوژی های مدرن مانند اینترنت اشیاء تمرکز دارد. و اکنون با آوردن مرکز خدمات پس از فروش انحصاری خود به ایران می تواند در کشور ما هم محصولات خود را بیش از پیش مطرح کند.

این شرکت همچنین در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، تمام گوشی های همراه خود را به صورت رجیستر شده به بازار عرضه کرده است و با اعلام حمایت کامل خود از طرح رجیستری، آن را اقدامی موثر و تحسین‌برانگیز در جهت جلوگیری از ورود کالای قاچاق به کشور می‌داند.

محصولات شیائومی می در فروشگاه آنلاین بامیلو

همچنین فروشگاه بامیلو توانسته است فروش انحصاری محصولات شیائومی برای طرح نوروز 97 را اخذ نماید و دیروز با قرار گرفتن گوشی شیائومی می A1 در این فروشگاه تمام موجود تنها در یک روز تمام شد. و این نشان می دهد در ایران کاربران مشتاق زیادی برای خرید گوشی های شیائومی وجود خواهد داشت.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink