لیست قیمت محصولات بی ام و برای نوروز 97 اعلام شد • اخبار دیجیتال


محصولات بی ام و در ایران طرفدار چندانی از لحاظ خرید ندارند چون جزو برند های لوکس محسوب شده و قیمتی بسیار بالا دارند. به حدی که ارزان ترین آن ها مدل اکتیو تور 2 است که در حدود 355 میلیون تومان قیمت دارد. پرشیا خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات بی ام و (BMW) در ایران به مناسبت نوروز 97 اعلام به انتشار لیست قیمت محصولات خود کرده است که در ادامه مطلب قصد داریم به آن بپردازیم.

پرشیا خودرو همچنین خودرو هاچ بک سایز کوچک بی ام و سری 1 را در ارزان ترین تیپ خود با قیمت 378 میلیون تومان به فروش خواهد رساند. در ادامه هم می توانید لیست آماده شده پرسیا خودرو برای قیمت محصولات بی ام و را مشاهده کنید:

جزئیات فروش محصولات بی ام و برای نوروز 97

 1. کلیه خودروهای شرکت پرشیا خودرو دارای گارانتی 5 ساله و یا 150.000 کیلومتر و سرویس دو ساله Service Inclusive Plus هستند.
 2.  هزینه بیمه شخص ثالث یکساله برای کلیه خودروها به عهده شرکت پرشیا خودرو است.
 3. نرخ سود فروش اقساطی برای پیش پرداخت 50% معادل 22%، برای پیش پرداخت 40% معادل 24% و برای پیش پرداخت 30% معادل 26% در سال محاسبه شده است.
 4. حق الزحمه نمایندگی مجاز توسط شرکت پرشیا خودرو تأمین و پرداخت می گردد و بنابراین دریافت هرگونه وجه اضافی تحت هر عنوان غیر مجاز و برخلاف مقررات شرکت است.
 5. متقاضیان خرید خودرو مکلف هستند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط بنام و به حساب بانکی شرکت پرشیا خودرو واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد فوق شرکت پرشیا خودرو هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت.
 6.  پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی در محاسبه روزهای کاری لحاظ نمی گردند.
 7. مدت زمان تحویل کلیه خودروهای شرکت پرشیا خودرو 30 روز کاری می باشد.
 8.  تمامی هزینه های شماره گذاری و هزینه پلاک و عوارض سالانه شهرداری برای کلیه خودروها به عهده شرکت پرشیا خودرو است.
 9. در شرایط خرید اقساطی پرداخت هزینه بیمه بدنه و مالیات ارزش افزوده به عهده شرکت پرشیا خودرو است.
 10. پیش پرداخت های 50 ،% 40 % و 30 % معادل درصد از مبلغ خالص خودرو قبل از ارزش افزوده به اضافه ارزش افزوده و بیمه بدنه است.
 11. با توجه به فروش خودروها بر اساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت نام برای هر خودرو منوط به وجود سهمیه قابل فروش خواهد بود.
 12. در شرایط خرید اقساطی، تامین شرایط و ضوابط خرید به عهده خریدار است که پس از احراز و تایید آن توسط شرکت قابل قبول خواهد بود.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink