قیمت و شرایط فروش پژو 207 صندوق دار اتوماتیک اعلام شد • اخبار دیجیتال


ایران خودرو به منظور افزایش محصولات خود در بازار ایران دست به تغییراتی در طراحی پژو 207 اتوماتیک زده و آن را از خودرو هاچ بک به یک خودرو صندوق دار خانوادگی تبدیل کرده است. و حال برای اولین بار قیمت و شرایط فروش پژو 207 صندوق دار را اعلام کرده است که در ادامه مطلب به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

ایران خودرو بخشنامه جدید فروش پژو 207 صندوق دار را به تمامی نمایندگی های خود در سراسر کشور ابلاغ کرده است و مشتریان می توانند از ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخه 13 اسفند 96 از طریق وبسایت رسمی ایران خودرو یا حضور در یکی از نمایندگی های سراسر کشور این شرکت اقدام به ثبت نام ایران خودرو برای نوروز 97 کنند. زمان پایانی هم برای این طرح مشخص نشده است و به محض تکمیل ظرفیت ثبت نام پایا خواهد یافت.

این طرح در ادامه طرح پژو 206 صندوق دار صورت گرفته است و با استقبالی که از نسخه قبلی و همچنین نسخه هاچ بک پژو 207 اتوماتیک صورت گرفته است ایران خودرو انتظار فروش بالایی را از این محصول تازه وارد خود دارد. پژو 207 صندوق دار اتوماتیک به پیشرانه TU5 مجهز است که برای مصرف سوخت کمتر بهینه شده است. همچنین گیربکس اتوماتیک این محصول هم از نوع AL4 خواهد بود. در ادامه هم جزئیات بخشنامه جدید ایران خودرو را برای شما آورده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید:

  1. ایران خودرو طرح فروش خود را صرفا برای مشتریان حقیقی ارائه می دهد و ثبت نام برای مشتری دوم و نماینده حقوقی مجاز نخواهد بود.
  2. قیمت نهایی این خودرو تعیین نشده است و در زمان ارسال دعوت نامه مبلغ نهایی اعلام خواهد شد.
  3. ثبت نام تنها به صورت اینترنتی انجام می‌شود.
  4. شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.
  5. در این بخشنامه، هر کد ملی مجاز به ثبت نام فقط یک دستگاه خواهد بود.
  6. در این بخشنامه، امکان صلح تا یک مرتبه فراهم شده است.
  7. این بخشنامه از ساعت 11 صبح روز یکشنبه 13 اسفند 1396 فعال می‌شود.

در هنگام ثبت نام برای خودرو پژو 207 صندوق دار اتوماتیک حتما به موارد ذکر شده در لیست بالا دقت کنید. در پایان هم جدول شرایط فروش و قیمت این خودرو آمده است که می توانید مشاهده فرمایید:

شرایط پیش فروش پژو 207 صندوق دار اتوماتیک نوروز 97

رنگ‌های قابل عرضه موعد تحویل مبلغ ودیعه مبلغ مابه‌التفاوت نهایی سود مشارکت سود انصراف
سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه خرداد 97 27 میلیون تومان پس از صدور دعوتنامه تعیین می‌شود 13 درصد 10 درصد
تیر 97 14 درصد 11 درصد
مرداد 97 15 درصد 12 درصد
شهریور 97 16 درصد 13 درصد

 

قابل اشاره است که نسخه هاچ بک پژو 207 اتوماتیک توانسته بود از سازمان استاندارد ایران 4 ستاره کیفی را دریافت کند و در رده قیمتی خود بالاترین کیفیت را دارد.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink