قیمت و شرایط فروش تندر 90 پارس خودرو برای نوروز 97 اعلام شد • اخبار دیجیتال


شرکت پارس خودرو که خود یکی از زیر مجموعه های گروه خودرو سازی سایپا است امروز در جدیدترین بخشنامه خود اقدام به اعلام شرایط فروش نقدی و فوری خودرو تندر 90 کرده است. این خودرو با مدل 97 تخویل مشتریان داده خواهد شد که در ادامه به جزئیات این طرح خواهیم پرداخت.

تندر 90 را می توان یکی از محبوب ترین و حتی با کیفیت تری خودرو ها در کلاس قیمتی 50 تا 75 میلیون تومان دانست که البته این محصول توسط سه شرکت ایران خودرو , پارس خودرو , و سایپا تولید و به بازار عرضه می شوند. هر سه نمونه تولیدی کیفیت بالایی دارند ولی می توان نسخه پارس خودرو را بهتر دانست.

پارس خودرو شرایط جدید فروش تندر 90 را در اسفند ماه 96 اعلام و به تمامی نمایندگی های مجاز سراسر کشور خود اعلام کرده است. مشتریان می توانند از تاریخ 20 اسفند 96 اقدام به خرید این خودرو از طریق وبسایت رسمی این شرکت یا مراجعه به نمایندگی های مجاز پارس خودرو کنند. مشتریان باید بدانند این شرایط فروش برای مدت محدود بوده و به مناسبت نوروز 97 اعلام شده است تا بتواند جوابگوی تقاضای بازار شب عید را تا حدودی برطرف کند.

جزئیات شرایط فروش تندر 90 پارس خودرو

ثبت نام خرید تندر 90 پارس خودرو از ساعت 14 روز یکشنبه 20 اسفند 96 آغاز شده است و مشتریان می توانند تا اطلاع ثانوی اقدام به خرید کنند. پارس خودرو این محصول را به صورت محدود عرضه می کند و سهمیته هر نمایندگی تنها 2 حودرو خواهد بود. هر شخص تنها با کد ملی خود می تواند اقدام به خرید یک خودرو تندر 90 در این طرح کند. و در نهایت باید گفت خودرو با مدل سال 97 تحویل مشتری داده خواهد شد.

شرایط فروش خودرو تندر 90 برای نوروز 97

خودرو قیمت رنگ زمان تحویل
تندر 90 با گیربکس جدید 40 میلیون و 406 هزار تومان مشکی متالیک، نقره‌ای، مشکی ذغالی فوری

 

همانطور که در بالا می بینید تندر 90 با کیربکس جدید JHQ به فروش خواهد رسید که هم از کیفیت بالاتری نسبت به نسل قبلی برخوردار است و هم بهینه سازی هایی روی آن صورت گرفته است.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink