قطعی شدن تولید خودرو رنو کوئید توسط سایپا به همراه قیمت • اخبار دیجیتال


گروه خودرو سازی سایپا از مدتی پیش در پی تولید خودرو سایز کوچک رنو کوئید بود و امروز مدیر عامل این شرکت اعلام کرد که توفق های نهایی برای تولید این خودرو با شرکت رنو انجام شده است و این خودرو به زودی در خط تولید سایپا قرار خواهد گرفت. در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات این خبر و همچنین قیمت حدودی این خودرو بپردازیم.

سایپا برای رنو کوئید قیمت 30 میلیونی در نظر دارد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا آقای محسن جهرودی درباره نحوه همکاری با رنو برای تولید این خودرو اذعان داشت که شرط ما برای تولید خودرو رنو کوئید این است که به طور کامل پلتفرم این خودرو در اختیار ما قرار بگیرد و بیشتر قطعاتی که توان تولید در داخل آن ها وجود دارد در ایران تولید شود و تکنولوژی قطعات دیگر هم در اختیار باشد. همچنین این تولید با همکاری مستقیم دو طرف انجام خواهد شد و سایپا تنها مونتاژ کننده یا وارد کننده نخواهد بود. قیمت حدودی این خودرو هم مبلغ 30 میلیون تومان در نظر گرفته شده است که البته در هنگام خارج شدن از خط تولید و تولید انبوه می توان قیمت دقیق آن را مشخص کرد.

در ادامه محسن جهرودی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به خودرو جدید دیگر این شرکت یعنی سیتروئن C3 هم اشاره داشت و گفتند این محصول هم با همکاری برند سیتروئن از سال آینده وارد بازار خواهد شد و همچنین خاطر نشان کرد که این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و توانسته همه استاندارد های 85 گانه سازمان استاندار ایران را پاس کند. ایشان در پایان هم گغفتند که ما فعلا نمی توانید خودرو پراید را کنار بگذاریم ولی در حال کم کردن تولید و جایگزینی آن با محصولات دیگر هستیم. در سال آینده تنها  درصد از تولید سایپا متعلق به پراید خواهد بود

خودرو

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink