فروش کیا اپتیما هیبریدی 2018 برای اولین بار در ایران آغاز شد+ قیمت • اخبار دیجیتال


مدتی بود که خودرو سدان خانوادگی کیا اپتیما هیبریدی 2018 (Kia Optima Hybrid) وارد بازار ایران شده بود اما به صورت رسمی نبوده و در تعداد محدود وارد شده بود. اما اطلس خودرو به عنوان نمایندگی رسمی کیا موتور کره جنوبی در ایران برای اولین بار فروش این خودرو را اغاز کرده است و قیمت این محصول را هم منتشر کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا به جزئیات این خبر بپردازیم.

اطلس خودرو به منظور تکمیل کردن خودرو های هیبریدی بازار ایران اقدام به واردات نسخه هیبریدی کیا اپتیما به بازار ایران کرده است و از امروز این خودرو با تعرفه و شرایطی که توسط این شرکت اعلام خواهد شد به فروش می رسد. کیا اپتیما را باید یکی از محبوب ترین خودرو های بازار خودرو ایران در رنج قیمتی خود انست و باید دید از نسخه هیبریدی آن چه استقبالی صورت خواهد گرفت. البته شرکت های دیگری مثل هیوندای هم محصولات خوبی هیبریدی را در بازار ایران دارند ولی نیاز بازار را نمی توانند به صورت کامل پاسخگو باشند در ادامه امیدواریم خودرو ها هیبریدی بیشتری وارد ایران شوند تا هم در مصرف سوخت صرفه جویی بسیار زیادی انجام شود و هم شرایط آب و هوایی بهتری برقرار شود.

اطلس خودرو اعلام کرده است که قیمت فروش این خودرو قطعی خواهد بود و مشتریان می توانند از طریق سایت رسمی این شرکت یا مراجعه به نمایندگی های آن اقدام به خرید این خودرو کنند. زمان تحویل خودرو هم 90 روزه در نظر گرفته شده است.  در ادامه هم قیمت خودرو کیا اپتیما هیبریدی 2018 که توسط اطلس خودرو مشخص شده است را برای شما آورده ایم:

قیمت خودرو کیا اپتیما هیبریدی 2018 نوروز 97

خودرو حجم موتور مدل قیمت
اپتیما JF 2000 سی‌سی 2018 266 میلیون تومان

 

همچنین این خودرو به مدت 5 سال یا 150 هزار کیلومتر توسط اطلس خودرو گارانتی و خدمات پس از فروش خواهد شد.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink