دانلود File Hide Expert برای مخفی کردن فایل ها و پوشه ها در اندروید


یکی از ملزومات امنیتی که در گوشی های هوشمند امروزی باید به آن توجه داشته باشیم، عدم در اختیار گذاشتن محتوای خصوصی ذخیره شده در گوشی، به دیگران می باشد. برای این منظور همواره از راهکارهایی مثل گذاشتن پسورد ورودی برای باز کردن گوشی، عدم در اختیار دیگران قرار دادن گوشی، عدم ذخیره فایل های خصوصی در حافظه گوشی و یا روش های دیگر، وجود دارد. اما گاهی اوقات ما مجبور می شویم گوشی خود را در اختیار دیگران قرار دهیم. در این صورت فایل های شخصی و اطلاعات خصوصی ما،‌ در معرض خطر قرار خواهند گرفت. برای رهایی از این مشکل، بهترین راهکار استفاده از برنامه های مخفی کننده فایل ها می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا یکی از بهترین برنامه های مخفی کننده فایل ها در اندروید، به نام برنامه File Hide Expert را معرفی کرده و ضمن بررسی ویژگی های آن، نحوه کار با آن و همچنین لینک دانلود File Hide Expert را نیز ارائه دهیم.

ویژگی های File Hide Expert

همانطور که در گذشته و در مطلبی تحت عنوان چگونگی مخفی کردن فایل در اندروید اشاره نمودیم، برنامه File Hide Expert یکی از بهترین برنامه ها برای مخفی کردن فایل های خصوصی از دید دیگران می باشد. واسط کاربری این برنامه بسیار ساده و روان بوده و تنها کافی است پس از دانلود File Hide Expert آن را روی تلفن همراه اندرویدی خود نصب کرده و سپس مراحلی که در قسمت بعدی در خصوص نحوه کار با File Hide Expert ارائه شده است را دنبال کنید. از ویژگی های قابل توجه این برنامه می توان به قابلیت قرار دادن رمز روی برنامه اشاره کرد. این بدان معنی است که شما پس از مخفی کردن فایل ها در حافظه، فقط در زمانی می توانید فایل های مخفی را مشاهده کرده و یا دوباره آشکار کنید، که رمز ورود به برنامه را داشته باشید. در غیر این صورت به هیچ وجه فایل های شما نمایش داده نخواهد شد.

با این حساب، تنها دارنده گوشی می تواند به فایل های مخفی شده خود دست پیدا کند و دیگران چنین اجازه ای نخواهند داشت. از جمله ویژگی هایی که با دانلود File Hide Expert بدست خواهید آورد در ادامه ذکر شده است:

  • توانایی مخفی سازی عکس و ویدیو و هر نوع فایل موجود در حافظه
  • توانایی مخفی سازی کلی پوشه
  • قابلیت مخفی سازی فایل های موجود در حافظه خارجی
  • دارای واسط کاربری سریع و ساده
  • قابلیت گذاشتن پسورد روی برنامه
  • عدم نمایش برنامه در لیست برنامه های اخیر

نحوه کار با برنامه مخفی ساز File Hide Expert

پس از اینکه موفق به دانلود File Hide Expert شدید، برنامه را نصب و سپس اجرا نمایید. حال برای مخفی کردن فایل در اندروید ، به مراحل زیر عمل کنید:

  1. برنامه را اجرا کرده و گزینه “پوشه” در سمت راست و بالای تصویر را انتخاب کنید.
  2. به مسیر مورد نظر در حافظه رفته و فایل ها یا پوشه هایی را که قصد مخفی سازی آن ها را دارید، انتخاب نمایید.
  3. پس از اتمام فرایند انتخاب،‌گزینه OK را لمس کرده تا به صفحه اول بازگردید.
  4. در این قسمت تمامی فایل هایی که برای مخفی سازی انتخاب نموده اید، می توانید مشاهده نمایید. گزینه Hide All را انتخاب کنید تا تمامی فایل های انتخاب شده، مخفی شود.
File Hide Expert

مخفی کردن فایل در اندروید با برنامه File Hide Expert

برای آشکار سازی دوباره فایل ها، کافی است برنامه را باز کرده و سپس گزینه Restore All را انتخاب کنید. برای حفظ امنیت و حریم خصوصی بیشتر، بهتر است یک پسورد برای ورود به برنامه ایجاد کنید. برای این منظور از طریق گزینه شبیه به سه نقطه در گوشه سمت راست و بالای تصویر وارد منوی تنظیمات (Settings) شده و سپس گزینه Enable Password را برای ایجاد پسورد انتخاب نمایید.

دانلود File Hide Expert

علاقه مندان به استفاده از برنامه File Hide Expert می توانند از طریق لینک ارائه شده در زیر اقدام به دانلود File Hide Expert به صورت مستقیم نموده و از کار با این برنامه فوق العاده کاربردی و سبک، لذت ببرند. لازم به ذکر است که این برنامه تاکنون بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران گوگل دانلود شده است و امتیاز خوب 4.1 را توانسته از آن ها دریافت کند.

دریافت برنامه با حجم 2.5 MB

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink