دانلود تصاویر پس زمینه (والپیپر) گوشی های هواوی P20 • اخبار دیجیتال


هواوی قرار است در تاریخ 7 فروردین 97 از گوشی های پرچمدار هواوی پی 20 (Huawei P20) و هواوی پی 20 پرو (Huawei P20 Plus) و در نهایت از گوشی میان رده قدرتمند هواوی پی 20 لایت (Huawei P20 Lite) رونمایی کند. اما امروز و تنها 1 ماه مانده به معرفی این گوشی ها تصاویر پس زمینه و یا والپیپر های پیش فرض هواوی در فضای مجازی منتشر شده اند که در ادامه برای دانلود قرار خواهند گرفت.

بد نیست بدانید که قرار است گوشی های هواوی P20 و هواوی P20 پرو از سنسور اثر انگشت در پنل جلویی خود بهره ببرند اما به واسطه طراحی مدرن آن ها حاشیه بسیار کمی در قسمت پایینی برای این کار در نظر گرفته شده است. نسخه هواوی P20 لایت هم که دارای طراحی شبیح به آیفون 10 یعنی دارای برش بالای نمایشگر است سنسور در پنل پشتی قرار گرفته است. هواوی سعی کرده است طراحی گوشی های خود را در بالاترین سطح ممکن انجام دهد تا بتواند کاربران دیگر برند ها را به سمت خود سوق دهد.

دو گوشی پرچمدار پی 20 و پی 20 پرو از پردازنده اختصاصی هواوی کایرین 970 که با استفاده از یادگیری ماشین بسیار قدرتمند تر از قبل شده است بهره می برند. و نسخه لایت هم از نسل قبلی پردازنده های این شرکت استفاده می کند.

امروز هم تیم توسعه دهنده وب‌سایت XDA توانسته اند از داخل فریمور سری گوشی های هواوی P20 تصاویر پس زمینه آن را استخراج کنند و در اختیار دوستداران این گوشی ها قرار داده اند و اگر نمی توانید تا زمان معرفی گوشی های هواوی در 7 فروردین 97 منتظر بمانید می توانید فعلا روی گوشی هوشمند خود تصاویر پس زمینه آن را استفاده کنید و حال و هوای خود را در چند روز مانده به نوروز 97 تازه تر کنید. در زیر تمامی تصاویر پیش فرض گوشی های هواوی P20 قرار گرفته است که می توانید از زیر دانلود کنید:

مجموعه والپیپرهای پیش‌فرض هواوی P20

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink