دانلود آخرین نسخه کلش آف کلنز 10.134.6 و معرفی تغییرات جدید • اخبار دیجیتال


کلش اف کلنز (clash of clans) یکی از بازی های بسیار محبوب دوران نه چندان دور است که بارها توانسته بود بیشترین آمار دانلود گوگل پلی را به خود اختصاص دهد. البته هنوز هم در جهان محبوبیت زیادی دارد و به همین خاطر کماکان در حال آپدیت بازی خود است. و امروز نسخه جدید کلش آف کلنز 10.134.6 منتشر شده است که ما قصد داریم در این مطلب به بررسی تغییرات آن بپردازیم و در پایان لینک دانلود مستقیم آن را در اختیار شما قرار دهیم.

هر چند که در نسخه جدید بازی کلش این آپدیت تغییراتی در زمین بازی نمی بینیم اما تغییرات نامحسوسی صورت گرفته که اگر با آن ها آشنا شوید می تواند جذاب باشد.

آپدیت جدید کلش اف کلنز 10.134.6 چه تغییراتی کرده است

گزینه جدید با نام تاجر

خانه تاجر یا بهتر بگوییم فروشگاه تاجر که از تاون هال 8 به بعد در دسترس کاربران خواهد بود قبلا و به صورتی دیگر در بازی همین شرکت یعنی کلش رویال دیده بودیم. این آیتم به بازیکنان اجازه می دهد تعویض منابع با یکدیگر گرفته تا خرید منابع با جم و آیتم‌های جادویی استفاده کنند. و این نسان می دهد که سوپرسل از یک زبان طراحی هماهنگ در بازی های خود استفاده می کند.

اما در ادامه سوپرسل تصمیم گرفته نیرو ها را معادل سازی کند تا روند بازی بهتر پیش برود. اولین چیزی که تغییر کرده است بیروی تهاجمی پکا P.E.K.K.A است. ابتدا باید گفت سطح 4 این نیرو در حال حاضر در تان 9 به جای تان 10 در دسترس است. در ادامه تاون هال 10 به جای تاون هال 11 هزینه 8،5 میلیون اکسیر به جای 10 میلیون در دسترس است. و برای آپدیت پکا به سطح 7 باید تاون هال خود را به 11 ارتقاء دهید. اما زمان آپدیت آن به 14 روز کاهش یافته است.

تغیر بعدی در سازه دفاعی اینفرنو تاور است که در حالت مولتی شاخه های آن افزایش پیدا کرده است و در سطح 3 دارای 42 تا 46 آسیب چند حالته, سطح 4: از 50 تا 54 و سطح 5: از 58 تا 64 خواهد بود در حالت تک وضعیته هم نیرو متعادل و کمتر شده است. و همچنین زمان رسیدن به حداکثر آسیب به 5.25 ثانیه افزایش پیدا کرده است.

دانلود کلش آف کلنز 10.134.6 برای اندروید

دانلود کلش آف کلنز 10.134.6 برای iOS

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink