تست مقاومت گوشی گلگسی S9 سامسونگ در برابر ضربه • اخبار دیجیتال


گلگسی S9 سامسونگ چقدر مقاوم است؟

دیروز شرکت سامسونگ دو گوشی پرچمدار خود را با عنوان گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس را در رویدادی در جمع اهالی رسانه و خبرنگاران در بازار چارسو تهران معرفی کرد. با ورود رسمی این محصولات به بازار ایران حال کاربران دوست دارند این گوشی ها را از همه جهات تست و مقایسه کنند. به همین منظور ما در این مطلب قصد داریم به بخث مقاومت این گوشی ها در برابر سقوط, ضربه, خش و آتش بپردازیم و ببینیم نسبت به نسل قبلی چقدر مقاوم تر شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

سامسونگ در هنگام معرفی گلکسی S9 در ایران اذعان داشت که بدنه این گوشی در برابر ضربه نسبت به نسل قبلی 20 درصد مقاوم تر شده است و این کار را با استفاده از جنس آلومینیوم بهتر و البته بیشتر کردن ضخامت شیشه نمایشگر از 0.5 به 0.6 میلی متر انجام داده است. هر چند که این تغییرات وزن و ضخامت گوشی را بیشتر کرده است اما در عمل هیچ تغییری با نسل قبلی احساس نمی شود در حالی که مقاومت گوشی افزایش پیدا کرده است و با ضربه خوردن های ناگهانی آسیب های کمتری خواهد دید. این تمام چیزی بود که سازنده این گوشی در اختیار ما قرار داده است اما امروز ویدیویی منتشر شده است که مقاومت گلکسی S9 را به صورت عملی به نمایش می گذارد تا ببینیم چقدر به حرف های سامسونگ می توان اعتماد کرد. از شما دعوت می کنیم ابتدا ویدیو مورد نظر مربوط به تست مقاومت گلکسی S9 را تماشا کنید تا توضیحات بعدی را در ادامه بیان کنیم.

تست مقاومت گلکسی S9 در مقابل ضربه، خش، آتش

همانطور که در ویدیو بالا مشاهده کردید این گوشی در برابر همه تست ها مقاومت بسیار خوبی را از خود نشان داده اند. این به خاطر استفاده از پنل های انعطاف پذیر اولد سامسونگ است که به این سادگی ها آسیب نمی بیند و همچنین استفاده از شیشه محافظ گوریلا گلس 5 و اضافه شدن ضخامت شیشه محافظ است. پس سامسونگ درباره این که گوشی خود را مقاوم تر ساخته است کاملا صادق بوده و نیجه آن هم بسیار قابل قبول است.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink