تبلیغ جدید سامسونگ برای گلکسی S9 کاملا انگیزشی است! • اخبار دیجیتال


سامسونگ در حال مانور زیادی روی پرچمداران سال 2018 خود یعنی گلکسی اس 9 (Samsung Galaxy S9) و گلکسی اس 9 پلاس (Samsung Galaxy S9 Plus) است. بعد از آنکه تبلیغ گلکسی S9 در برخ خلیفه دبی به صورت تمام قد به نمایش گذاشته شد حال نوبت آن رسیده که سامسونگ شانس خود را در یک تبلیغ تلویزیونی کاملا انگیزشی و مفهومی امتحان کند. در ادامه می توانید این تبلیغ قابل توجه را مشاهده کنید:

ویدیو تبلیغاتی سامسونگ برای گلکسی S9

سامسونگ در ویدیو بالا با شعار “یه کاری بکن!” نشان می دهد که باید در زندگی خود تغییراتی را ایجاد کنید و در واقع طعنه اصلی را به کاربران اپل و گوشی های آیفون می زند که هنوز از ویژگی هایی مثل نمایشگر خمیده، رزلوشن بالا، پشتیبانی از قلم، کارت حافظه، جک 3.5 میلی متری  بهره نمی برند. البته نباید فراموش کرد که محصولات اپل هم ویژگی هایی را دارا هستند که در محصول سامسونگ موجود نیست.

در ادامه ویدیو هم ویژگی های مهم گلکسی S9 به نمایش گذاشته می شوند و طراحی زیبایی این گوشی هم در ویدیو کاملا مشهود است. البته بزرگترین نقطه قوت سری جدید گلکسی سامسونگ را باید دوربین آن ها دانست که با گشودگی دیافراگم متغییر از f/1.5 تا f/2.4 می تواند در همه شرایط نوری عملکرد بسیار فوق العاده ای را از خود به جای بگذارد. همچنین در آزمایش تخصصی سایت DoX هم توانسته با کسب امتیاز 99 بهترین دوربین گوشی هوشمند را به خود اختصاص دهد.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink