باز کردن رمز آیفون با استفاده از برنامه dr.fone-Unlock


گوشی های آیفون همواره به داشتن امنیت بالا و پیچیده بودن فرایند هک کردن آیفون و نفوذ به آن ها، معروف بوده اند. در حقیقت کمپانی اپل با کم کردن یک سری دسترسی ها و محدود کردن کاربر، توانسته امنیت مطلوبی را برای کاربران محصولات خود به وجود آورد. اما با این حال نیز روش هایی وجود دارد که می توان این مکانیزم های امنیتی را دور زد و به اطلاعات مورد نظر، دسترسی پیدا کرد. به عنوان مثال در اکثر موارد ممکن است ما رمز ورود به آیفون خود را فراموش کنیم و دیگر قادر به وارد شدن به منوی اصلی گوشی نباشیم. در چنین مواردی راه هایی برای شکستن پسورد و وارد شدن به گوشی وجود دارد. در گذشته راه هایی را برای شکستن قفل آیفون و ورود به آن ذکر کرده بودیم که یک از آن ها، استفاده از برنامه ای به نام dr.fone-Unlock(iOS) بود. در ادامه با ما همراه باشید تا روش کار با این برنامه را آموزش داده و نحوه باز کردن رمز آیفون را با استفاده از آن ارائه دهیم.

آموزش باز کردن رمز آیفون

برای باز کردن رمز آیفون با استفاده از برنامه dr.fone-Unlock (iOS) ابتدا از طریق لینک ارائه شده در انتهای مطلب، این برنامه را دانلود کرده و روی کامپیوتر خود نصب نمایید. توجه داشته باشید که این فرایند، در نهایت منجر به پاک شدن تمامی اطلاعات موجود در گوشی خواهد شد. اگر از این موضوع مطمئن هستید که اطلاعات چندان مهمی در گوشی خود ندارید، حال می توانید طبق تصاویر زیر مراحل را یکی پس از دیگری طی نمایید تا موفق به باز کردن رمز آیفون خود شوید.

1. برنامه (iOS) dr.fone-Unlock را اجرا کرده و سپس گزینه Unlock را انتخاب نمایید.

باز کردن رمز آیفون

گزینه Unlock را انتخاب کنید.

2. آیفون خود را با استفاده از کابل لایتنینگ به کامپیوتر متصل نموده و سپس گزینه Start را انتخاب نمایید.

باز کردن رمز آیفون

گزینه Start را انتخاب کنید.

3. برای دور زدن و شکستن رمز آیفون، نیاز است که گوشی را در حالت DFU ری استارت نماییم. برای روشن کردن گوشی در این حالت باید مراحل زیر را انجام دهید:

  • گوشی خود را خاموش کنید.
  • دکمه کم کردن صدا و دکمه پاور گوشی را به مدت 10 ثانیه با یکدیگر فشار داده و نگاه دارید.
  • دکمه پاور را رها کنید، اما همچنان دکمه کم کردن صدا را نگاه دارید تا زمانی که گوشی در حالت DFU بوت شود.
باز کردن رمز آیفون

نحوه بردن گوشی روی حالت DFU

4. پس از اینکه دستگاه در حالت DFU قرار گرفت، برنامه dr.fone به شما، اطلاعات مربوط به دستگاه، مثل مدل و نسخه iOS را نمایش می دهد. توجه داشته باشید که اگر اطلاعات نمایش داده شده درست نباشد، می توانید از طریق منوهای کشویی موجود در برنامه، نوع و مدل گوشی خود را به درستی انتخاب نمایید. پس از اطمینان از درستی اطلاعات موجود، روی گزینه Download کلیک کرده تا برنامه اقدام به دانلود فریمور گوشی شما نماید.

باز کردن رمز آیفون

مطمئن شوید مدل گوشی خود را درست انتخاب نموده اید.

5. پس از اینکه عملیات دانلود با موفقیت به پایان رسید، حال روی گزینه Unlock Now کلیک کنید تا عملیات باز کردن رمز آیفون به اجرا درآید.

باز کردن رمز آیفون

گزینه Unlock Now را انتخاب نمایید.

پس از انجام مراحل بالا، قفل آیفون شما از بین خواهد رفت. البته همانطور که اشاره شد، این روش موجب از دست رفتن اطلاعات شما نیز خواهد شد و تمامی داده های آن از بین خواهد رفت! در واقع در حال حاضر هیچ روش تست شده ای برای باز کردن رمز آیفون بدون از دست رفتن اطلاعات وجود نداشته و تمامی روش ها، منجر به پاک شدن تمامی داده ها خواهد شد.

باز کردن رمز آیفون

در پایان روی گزینه Done کلیک کنید.

دانلود برنامه (iOS) dr.fone-Unlock برای باز کردن رمز آیفون

علاقه مندان به استفاده از این برنامه برای باز کردن رمز آیفون باید به خاطر بسپارند که این برنامه در حقیقت یک برنامه رایگان نبوده و نمی توان از همه خدمات آن به صورت رایگان بهره مند شد. البته نسخه رایگان و آزمایشی این برنامه نیز وجود دارد که با استفاده از آن می توان تا حدودی صحت کارکرد این برنامه را مورد بررسی قرار داد. برخی از امکانات این برنامه عبارتند از:

  • توانایی باز کردن پین، پسورد و حتی اثر انگشت
  • یادگیری ساده و بدون پیچیدگی
  • توانایی پشتیبانی از انواع گوشی های آیفون
  • توانایی پشتیبانی از انواع تبلت های آیپد

دانلود نسخه ویندوز dr.fone-Unlock

در گذشته نیز یک نمونه دیگر از محصولات dr.fone را برای باز کردن رمز گوشی های اندرویدی، معرفی نموده بودیم. علاقه مندان می توانند از طریق لینک آموزش باز کردن رمز اندروید به این مطلب مراجعه و در صورت تمایل، آموزش مربوط به این مورد را نیز مورد مطالعه قرار دهند.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink