امتیاز بنچمارک گوشی گلکسی نوت 9 سامسونگ منتشر شد • اخبار دیجیتال


تنها با گذشت دو هفته از معرفی پرچمداران جدید سامسونگ گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس خبر هایی از نسل بعدی گوشی پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) به گوش می رسد. امروز نتایج بنچمارک یک گوشی بسیار قدرتمند از سامسونگ منتشر شده است که به احتمال زیاد همان نسل جدید گوشی های نوت خواهد بود. در ادامه با اخبار دیجیتال همراه باشید تا به جزئیات این خبر بپردازیم.

گوشی جدید سامسونگ که در نتایج تست مرورگر اچ دی ام ال 5 (HTML5) رویت شدهه است با شماره مدل SM-N960U دیده می شود که با توجه به امتیاز بسیار بالا و همچنین کد رمز این گوشی می توان گفت که همان گلکسی نوت 9 سامسونگ خواهد بود. همچنین در این آزمون مشخص شده است که ما با یک فبلت و سایز نمایشگر بزرگ روبرو هستیم که دارای اندازه 846 در 412 پیکسل در هر اینچ خواهد بود. همچنین نمایشگر بی کران سامسونگ Infinity display در این گوشی رویت شده است که بیتر شک را به واقعیت نزدیک کند که این همان نوت 9 است.

با کمی موشکافی در این بنچمارک می توان دریافت که نوت9 با سیستم عامل اندروید 8 یا همان اوریو و جدیدترین نسخه های مرورگر عرضه می شود. استفاده از سیستم عامل اندروید ۸ اوریو چندان عجیب نیست، چرا که شاهد چنین سیستم عاملی در گلکسی S9 و نسخه پلاس آن نیز بوده ایم.

اما این بنچمارک که تصویر آن را هم در بالا مشاهده می کنید مشخصات و اطلاعات بیشتری از سخت افزار مورد استفاده سایز نمایشگر و حتی دوربین و ظاهر گلکسی نوت 9 به بیرون درز نداده است تا همچنان طرفداران این برند منتظر اخبار جدید از این گوشی در هفته ها و ماه های آینده بمانند. اما قرار است سامسونگ طراحی سری نوت را تغییر دهد و این گوشی را با ظاهری جدید در بازار عرضه کند تا کاربران بیشتری را به سمت خود بکشاند. چون ایراد اصلی که به گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 سامسونگ وارد بود طراحی قدیمی و مشابه نسل قبلی بود.این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink