گوشی های ال جی V30 و ال جی G6 به اندروید 8.1 آپدیت شدند • اخبار دیجیتال


 اندروید 8.1 برای ال جی وی 30 و جی 6

کمپانی گوشی سازی ال جی در آپدیت پرچمداران سال گذشته خود پیش دستی کرده است و هر دو گوشی خود را یعنی ال جی جی 6 (LG G6) و ال جی وی 30 (LG V30) را به اندروید 8.1 آپدیت کرده است. این خبر رسما توسط شرکت تایید شده است و حتی بعد از این آپدیت به برنامه ویژه گوگل برای به روزرسانی گوشی های هوشمند اضافه خواهند شد.

تایید شدن اندرئید 8.1 اوریو برای دو گوشی ال جی V30 و ال جی G6 در حالی انجام گرفته است که این گوشی ها هنوز به اندروید 8 اوریو آپدیت نشده اند و به احتمال زیاد مستقیم به نسخه 8.1 به روزرسانی خواهند شد. گوگل هم برای این گوشی ها برنامه ای ویژه دارد که با نام Android Enterprise Recommended شناخته می شود. این یعنی اینکه گوگل این دو گوشی را جزو سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ پیشنهاد می کند. که می تواند باعث بروز رسانی های زودتر برای این گوشی شود.

آقای کریس یی (Chris Yie) یکی از مدیران شرکت ال جی در این باره می گوید:

دریافت گواهی Android Enterprise Recommended بر تعهد ال جی نسبت به بهبود مستمر امنیت مخصوص سازمان‌ها و شرکت‌ها تاکید داشته و مهم‌تر ار هر چیزی برای تعهد کلی برند به منظور ارائه دستگاه‌های ایمن و درخور برای تمام محیط‌های کاری اعم از کوچک یا بزرگ است. اضافه کردن این تمایز به مجموعه قابلیت‌های سطح سازمانی خود، همچون LG GATE، سبب بالا رفتن جایگاه تلفن های هوشمند نفیس ما برای کاربران تجاری و افزایش اعتماد برای تصمیم‌گیرندگان فهمیده آی تی خواهد شد.

زمان عرضه اندروید 8.1 اوریو برای ال جی V30 و G6

با اینکه این شرکت به صورت رسمی اندروید 8.1 را برای دو گوشی ال جی V30 و ال جی G6 تایید کرده است اما با تجربه ای که در این زمینه داریم انتشار این به روزرسانی کمی طول خواهد کشید. همچنین احتمال دارد که ابتدا ال جی این گوشی ها را اندروید 8.0 اوریو آپدیت کند و بعد از آن روند آپدیت به نسخه 8.1 را آغاز کند.

البته باید بدانید که ال جی در برخی از کشور ها مانند چین و آمریکا برنامه آزمایشی یا بتای خود را برای این گوشی ها در دسترس کاربران قرار داده است تا بتواند باگ ها و مشکلات رام اندروید 8.0 اوریو خود را شناسایی و در نسخه نهایی آن ها را برطرف کند.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink