گرند تور در فصل سوم به ایران خواهد آمد + زمان پخش • اخبار دیجیتال


جمعه هفته گذشته بود که فصل دوم سریال مستند بسیار جذاب شرکت آمازون یعنی گرند تور (The Grand Tour) با انجام یک کار انسان دوستانه پایان یافت و حال همه منتظر فصل سوم این برنامه هستند. جالب است بدانید که جرمی کلارکسون بلخره به آرزوی خود خواهد رسید و یک برنامه را در ایران ضبط می کند.

هفته گذشته گفتیم که قرار است فصل دوم سریال گرند تور دارای 12 قسمت باشد ولی این جمعه شرکت آمازون اعلام کرده که به همان 11 قسمت قناعت کرده و بقیه این برنامه به فصل سوم موکول خواهد شد.

اگر بخواهیم نقد و بررسی از فصل دوم این برنامه داشته باشیم باید بگوییم فصل دوم فراز و نشیب های بسیاری داشت و هزینه هنگفتی برای آن صرف شد. سعی شده بود نسبت به فصل اول جذابیت ها و مناطق بیشتری از جهان به نمایش در آید و برنامه به سبکی متفاوت ادامه پیدا کند. با این حال مجری های این برنامه یعنی جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند در هر صورت می دانند چگونه بینندگان را سرگرم کنند حتی در بدترین حالت ها.

اما حال بحثی که در پایان فصل دوم مهم است تاریخ پخش فصل سوم برنامه گرند تور است که ما قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم تا دوست داران این برنامه بتوانند با نگاهی باز تر منتظر برنامه مورد نظر خود باشند.

فصل سوم گرند تور چه زمانی پخش خواهد شد؟

البته باید بگوییم که از سوی شرکت امازون به عنوان تهیه کننده این برنامه زمان پخش رسمی گرند تور منتشر نشده است ولی با این حال با توجه به اطلاعات قبلی می توان حدس زد که زمان پخش فصل سوم چه زمانی است. اگر به یاد داشته باشید فصل اول گرند تور بهمن ماه منتشر شد و فصل دوم این برنامه هم قرار بود بهمن 96 پخش شود که به خاطر تصادف نا خواسته جیمز هموند ضبط این برنامه متوقف و پخش فصل دوم با تاخیر روبرو شد. پس برای فصل سوم گرند تور هم باید بهمن 97 را مورد نظر قرار داد اگر اتفاقی در ضبط آن بیوفتد.  همچنین قرار است که این برنامه یک قسمت ویژه هم داشته باشد که با نام کلمبیای ویژه “Columbia Special” در نیمه دوم سال 2018 پخش خواهد شد.

یکی از قسمت های فصل سوم گرند تور در ایران ضبط می شود

خبر هایی منتشر شده است که شرکت آمازون و سه مجری توانمند این برنامه علاقه خاصی دارند که سری هم به ایران بزنند و یکی از قسمت های فصل سوم گرند تور را در ایران ضبط کنند. این مجری ها قبلا در برنامه استارت هم تلاش کردند که به ایران بیایند ولی به خاطر پخش برنامه استارت از BBC امکان حضور آنها وجود نداشت. ولی حال که برنامه زیر نظر آمازون است فکر نمی کنیم مشکلی در حضور تیم در ایران باشد و امیدواریم بلخره یکی از قسمت های این فصل در کشورمان ضبط شود تا خودو دوستان و علاقه مندان به این برنامه در ایران هم بتوانند شخصیت های محبوب خود را از نزدیک ملاقات کنند.

این تمام اطلاعاتی بود که تا امروز از فصل سوم The Grand Tour منتشر شده است و احتمالا در ماه های آینده اطلاعاتی بیشتری از این فصل منتشر خواهد شد که ما هم سعی می کنیم به صورت کامل آن را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink