گرفتن اسکرین شات از استوری اینستاگرام به صورت نامحسوس و بدون اطلاع شخص


چندی پیش و در جدیدترین آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام، قابلیتی اضافه شده است که با استفاده از آن قادر خواهید بود کسانی که از استوری اینستاگرام شما، اسکرین شات تهیه می کنند را شناسایی نمایید. به این ترتیب هرگاه یکی از فالوور های شما اقدام به گرفتن اسکرین شات از استوری شما نماید، اینستاگرام این موضوع را به شما اطلاع داده و به شما می گوید که چه کسی از استوری شما اسکرین شات گرفته است. اما با این حال باید بدانید که هنوز هم روش هایی برای گرفتن اسکرین شات از استوری شما وجود دارد و نمی توان صرفا به این قابلیت اینستاگرام تکیه نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا ترفند های گرفتن اسکرین شات از استوری اینستاگرام را به صورت نامحسوس و بدون اطلاع شخص، معرفی و بررسی نماییم.

گرفتن اسکرین شات از استوری اینستاگرام

همانطور که اشاره شد، اینستاگرام در تازه ترین بروز رسانی خود، قابلیتی را به اپلیکیشن خود افزوده است که از این پس کسانی که از استوری دیگران، اسکرین شات تهیه می کنند، شناسایی شده و با پیامی به فرد اعلام می گردد که چه کسانی از استوری او، اسکرین شات تهیه کرده اند. اما همانطور که می دانید، این روش قابل دور زدن بوده و به سادگی می توان با استفاده از ترفندهای دیگر، اقدام به گرفتن اسکرین شات از استوری اینستاگرام ، به طوری که فرد متوجه نشود، نمود. این روش ها در ادامه معرفی و بررسی شده اند.

البته باید به یاد داشته باشید که گرفتن اسکرین شات از استوری دیگران کار چندان اخلاقی نبوده و نباید بدون اطلاع شخص، اقدام به چنین کاری نمود. با این حال روش هایی که در ادامه بیان شده است، صرفا جهت یادآوری این موضوع می باشد که همچنان می توان بدون اینکه شخصی متوجه شود از استوری های او، اسکرین شات تهیه و یا به طور کامل آن را دانلود نمود. پس به طور صددرصدی هیچگاه نباید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که کسی نمی تواند استوری های شما را ذخیره نماید.

رفتن روی حالت Airplane

یکی از ساده ترین روش های گرفتن اسکرین شات از استوری به صورت نامحسوس، رفتن به حالت هواپیما یا airplane در گوشی می باشد. برای این منظور شما می توانید به سادگی صفحه اینستاگرام را باز کرده، استوری مورد نظر خود را اجرا نمایید تا به صورت کامل لود شود، سپس گوشی خود را در حالت هواپیما برده و دوباره استوری مربوطه را اجرا کنید. در این حالت از استوری، اسکرین شات گرفته و ذخیره نمایید. به این ترتیب بدون این که طرف مقابل متوجه شود، شما می توانید از استوری او اسکرین شات تهیه نمایید.

گرفتن اسکرین شات از استوری

رفتن روی حالت هواپیما برای مخفی ماندن شما

استفاده از نسخه وب

یکی دیگر از روش های ساده برای گرفتن اسکرین شات از استوری اینستاگرام، استفاده از نسخه وب اینستاگرام می باشد. شما می توانید از طریق وب سایت رسمی اینستاگرام، به اکانت خود لاگین نموده و سپس به بخش استوری ها بروید. در این بخش استوری مورد نظر خود را اجرا نمایید و از آن اسکرین شات تهیه کنید. به این ترتیب می توانید به سادگی می توانید بدون متوجه شدن شخص، از استوری او اسکرین شات تهیه نمایید.

گرفتن اسکرین شات از استوری

در نسخه وب امکان گرفتن اسکرین شات از استوری بدون متوجه شدن فرد وجود دارد.

استفاده از نسخه OGInsta

OGInsta یک نسخه غیر رسمی از اینستاگرام است که دارای قابلیت هایی نظیر امکان دانلود مستقیم فیلم ها و عکس ها از اینستاگرام می باشد. همچنین با استفاده از این نسخه از اینستاگرام شما می توانید به سادگی اقدام به دانلود استوری اینستاگرام افراد نیز نمایید. به این ترتیب با دانلود OGInsta و استفاده از این برنامه می توانید به سادگی هر استوری که می خواهید را دانلود نموده و به صورت مستقیم در کارت حافظه تلفن همراه خود ذخیره نمایید.

تصاویری از محیط برنامه OGInsta

تصاویری از محیط برنامه OGInsta

استفاده از برنامه Story Saver

برای ذخیره و دانلود استوری، علاوه بر نسخه های غیر رسمی، برنامه هایی نیز وجود دارند که منحصرا برای این هدف طراحی شده اند و می توانند به سادگی استوری های دیگران را در حافظه تلفن همراه ذخیره نمایند. برنامه Story Saver نمونه ای از این برنامه ها می باشد که در گذشته در رابطه با آن مفصلا صحبت نموده بودیم. همچنین برنامه های دیگری نیز مثل Story downloader نیز وجود دارند که می توانند به سادگی استوری های دیگران را ذخیره نمایند.

دانلود استوری اینستاگرام

یکی از روش خهای ذخیره و دانلود استوری های دیگران، استفاده از برنامه های دانلود استوری می باشد.این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink