چگونه یک آلبوم در اینستاگرام پست کنیم؟ (پست های چند تایی) • اخبار دیجیتال


اینستاگرام به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی جهان شناخته شده است و مدتی یک بار قابلیت های جدید و کاربردی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا بتوانند هر چه بهتر و سریع تر به اشتراک گذاری لحظات ناب زندگی خود بین دوستان و آشنایان بپردازند. یکی از این قابلیت های بسیار جالب که به تازگی در اینستاگرام اضافه شده است امکان ساخت گالری تصاویر یا فرستادن چند عکس در یک پست است که در این مطلب ما قصد داریم به آموزش آن بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

نکته ای که در اینجا مهم است بیان کنیم این است که کاربران علاوه بر انتخاب چند عکس برای ساخت گارلری و پست کردن تصاویر می توانند ویدیو هم از خود و لحظات روزمره خود ضبط کنند و به صورت آلبوم پست کنند. این کار باعث می شود تصاویری که شما از یک منطقه یا با موضوع خاص دارید پراکندگی نداشته باشند و کاربران دیگر همه تصاویرگالری شما را به صورت یکجا در یک پست مشاهده کنند.

آموزش رسال همزمان چند عکس در یک پست اینستاگرام

ما سعی کرده ایم مراحل را به صورت بسیار ساده بیان کنیم و پشت سر هم تا بتوانید به راحتی اولین گالری یا آلبوم خود را در اینستاگرام بسیازیر. پس مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید و در منو زیر روی علامت + یا همان ایجاد پست جدید در اینستاگرام کلیک کنید.

بعد از نمایش دادن گالری عکس شما که داخل گوشی هستند باید روی گزینه Select Multiple کلیک کنید تا بتوانید از گالری گوشی خود چند تصویر را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که در این قسمت شما می توانید تا 10 عکس و ویدیو را انتخاب و منتشر کنید. البته ویدیو های مورد نظر باید از 1 دقیقه بیشتر نباشند. همچنین باید بدانید که نحوه انتخاب تصاویر در ساخت گالری اینستاگرام بسیار مهم است. هر تصویری را که زودتر تیک بزنید هنگام نمایش در آلبوم قبل از همه نمایش داده می شود. با این روش می توانید جای قرار گیری تصاویر را مشخص کنید.

بعد از انتخاب تصاویر و ویدیو های ورد نظر خود روی دکمه نکس Next کلیک کنید.

در قیمت بعدی پیش نمایشی از آلبوم برای شما ظاهر خواهد شد که به شما این امکان را میدهد با نگه داشتن انگشت روی تصاویر جای آن ها را در آلبوم تغییر دهید . اگر می خواهید یک تصویر یا ویدیو را حذف کنید تصویر مورد نظر را به سمت بالای گوشی حرکت دهید و داخل سطل آشغال رها کنید.

در قسمت فیلتر ها یا حالت نمایش تصاویر هم می توانید یک فیلتر را انتخاب کنید تا برای همه تصاویر آلبوم مورد استفاده قرار گیرد. و یا اینکه به صورت تک تک تک روی تصاویر کلیک کنید و بعد افکت و فیلتر مورد نظر را برای آن عکس اعمال کنید.

بعد از انتخاب فیلتر مورد نظر هم روی دکمه Next کلیک کنید تا به مرحله بعدی فراخوانده شوید.

در ادامه هم می توانید مانند یک پست معمولی اینستاگرامی روی عکس ها و تصاویر خود توضیحاتی را بیان کنید و در نهایت با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

شکل نهایی کار به صورت اسلاید شو تصاویر داستان گونه، و یا حتی نمایش کار شما از زوایای مختلف خواهد بود. زمانی که آلبوم ارسال شود، اولین عکسی که برای اشتراک‌گذاری در ترتیب تصاویر انتخاب کرده بودید، عکس اصلی آلبوم خواهد بود. اگر فالوور ها تصویر اول را باز کنند می توانند با سوایپ کردن صفحه (عمل کشیدن به چپ و راست) بقیه تصاویر آلبوم را نیز مشاهده کنند.

ساخت گالری یا آلبوم برای کاربرد های مختلف می تواند جذاب باشد و خلاقیت در این قیمت فالور های شما را وادار به لایک خواهد کرد. مثلا یک هنرمند می تواند از مراحل ابتدایی یا پایان کار خود تصویر و ویدیو ضبط کند و بعد به ترتیب آن را در آلبوم قرار دهد. کاربران با رفتن به این آلبوم یا تصاویر چندگانه می توانند با ورق زدن تمام مراحل کار را مشاهده کنند و از دیدن آن لذت ببرند.

 

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink