پیش نمایش بازی خدای جنگ (God Of War) انحصاری PS4 • اخبار دیجیتال


خدای جنگ God Of War بار دیگر با نمایش ستاره اش کریتوس به پلی استیشن بازگشته است.با توجه به الهام گرفتن اسطوره شناسی نورس،این ماجراجویی اینده،متفاوت تر از نسخه های قبلی این بازی بنظر میرسد و نشان میدهد که تمرکز بیشتری روی داستان وشخصیت ها صورت میگیرد اما چیزی که مشخص است اینکه هنوز هم همان مبارزه وحشیانه وعمیق وجذاب بودن بازی وجود دارد.

تاریخ انتشار این بازی برای اپریل 2018 تایید شده است وما در اینجا همه اطلاعاتی که درمورد بازی وجود دارد را برای شما در همه ابعاد شرح داده ایم.با ما همراه باشید.

سونی در تریلر اخیر خود اعلام کرد که God of war  به طور انحصاری برای ps4  و ps4 pro  درتاریخ 20 اپریل 2018 عرضه خواهد شد.

همزمان با اعلام تاریخ انتشار،سونی همچنین اعلام کرد نسخه stone mason   بازی با قیمت 150 دلاری که شامل انواع مختلفی از ویژگی های منحصر به فرد از جمله مجسمه ،لیتو گرافی و محتوای دیجیتال است ، عرضه خواهد شد.

استدیو سانتا مونیکا گام شجاعانه را برداشت ،چیز هایی که در گاد اف وار مشهود بود مثل جنگجو های غول پیکر که در جزییات پرزرق وبرق ظاهر میشوند ،رها میکند تا روایتی کندتر ومحرمانه تری را ارایه دهد.که این میتواند نوید یک بازی متفاوت و جذاب وپراز هیجان را بدهد.

در تریلری از بازی که نمایش داده میشود ، اولین تغییر بزرگی که حس میکنید،خود کریتوس است که پیرتر وخشن تر از گذشته است و ظاهری با ابهت تر با تغییراتی در چهره مثل داشتن ریش و غیره دارد.

به طور شگفت انگیزی ،او دراین نسخه دارای یک پسر است ورابطه ای که بین این دو است اساس روایت بازی است.دیدن او با این فرزند شیرین ،اشاره به این دارد که هیچ چیزی جز پسر یاد اور گذشته این قاتل بی رحم نیست.

تغییر محسوس دیگری که در بازی مشاهده میشود،مربوط به دوربین بازی است.

سری خدای جنگ همواره با استفاده از یک دوربین موقعیت ثابت سعی میکرد با افزایش دامنه دید توجه به جزییات و محیط اطراف در بازی را افزایش دهد اما با پررنگ شدن نقش داستان وروایت ان دوربین سوم شخص انتخاب معقول تری بنظر می اید.صحبت های متعددی در این موضوع در اوایل پروژه بازی وجود داشت اما سازندگان پی بردند که برای داستان شخصی کریتوس واینکه بخواهند به عمق کریتوس به عنوان کاراکتر اصلی بازی بپردازند،این تغییر باید صورت بگیرد .

نشان دادن تصویری کوچک از کریتوس میتوانست تمام بازی را تحت شعاع قرار دهد. تماشای تعاملات بین کراتوس و پسرش، یک پویایی فوق العاده جالب ارائه می دهد.

با توجه به رابطه پدر وکودک در یک دنیای خشن وبی رحمانه این تصور را میدهد که از بازی the last of us  الگوبرداری به نحوی شده است اما خدای جنگ یک بازی با اصل ونسب ودارای نسخه های قبلی خوبی است که اتهام تقلید کامل را تاحدودی مرتفع می سازد.

رابطه بین این دوشخصیت هم میتواند در مراحل بازی مثل حمله کردن حل معماها واقدامات متقابل برای عبور از موانع بسیار حایز اهمیت باشد.

در تریلر اولین بار مبارزه کریتوس با تعدادی از موجودات در جنگل میبینیم.سلاح جدید تبر یخ شکن را در دستان او مشاهده می کنیم که سرعت مبارزه کاهش یافته است ومکث هایی را بین ضرباتی که وارد میکند که البته تعداد دفعات فشار دادن دکمه برای عملکرد در بازی هم کم شده است!!چیزی که در نسخه های قبلی به وفور مشاهده میشد.

کریتوس همچنین میتواند تبر خود را پرتاب کند و دشمنانش را به دیوار ها قفل کند ودوباره تبر در اختیارش قرار گیرد.

استدیو سانتا مونیکای سونی که همواره بازی های خوبی برای نسل های بعدی بازی تولید کرده ،بنظر میرسد این بار نیز میتواند تاریخ ساز شود و یک اثر فوق العاده را ارایه دهد.اما باید تا تاریخ انتشار بازی صبر کنیم و سورپرایز های جدید این سری فوق العاده را از نزدیک لمس کنیم..

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink