قیمت و شرایط فروش شاسی بلند سانگ یانگ رکستون G4 • اخبار دیجیتال


قیمت سانگ یانگ رکستون G4 در ایران

مدتی پیش بود که خودرو شاسی بلند سانگ یانگ رکستون جی 4 (Ssangyong Rexton G4) توسط شرکت رامک خودرو به عنوان نماینده رسمی سانگ یانگ کرده جنوبی در ایران وارد ایران شد و به سرعت به یکی از محبوب ترین خودرو ها در اخبار و رسانه ها تبدیل شد. حال این شرکت اقدام به پیش فروش این شاسی بلند برای بهمن ماه 96 کرده است که در ادامه به جزئیات بخشنامه آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

خودرو شاسی بلند سانگ یانگ رکستون G4 که یک خودرو در کلاس SUV بزرگ محسوب می شود دارای امکانات و قابلیت های بسیار جذابی هم بوده و طراحی آن توسط شرکت بسیار معتبر پینینگ فارینا صورت گرفته است که نسبت به نسل قبلی می توان پختگی بیشتری را در طراحی آن دید. این خودرو از 25 بهمن ماه 96 قابل ثبت نام برای مشتریان بوده و طبق شرایط رامک خودرو به فروش خواهد رسید. شرکت رامک برای سانگ یانگ رکستون G4 قیمت پایه 296 میلیون تومان را در نظر گرفته است که بنا بر نوع خرید و نسخه های مختلف این خودرو تغییر خواهد کرد. برای طرح خرید نقدی و قطعی سانگ یانگ رکستون G4 هم مبلغ 322 میلیون و 640 هزار تومان در نظر گرفته شده است. در پایان هم می توانید شرایط و قیمت سانگ یانگ رکستون جی 4 را در جدول زیر مشاهده و مطالعه فرمایید:

فروش سانگ یانگ رکستون G4 با قیمت قطعی

قیمت قطعی زمان تحویل ودیعه اول در زمان ثبت نام ودیعه دوم به صورت چک در 45 روز بعد نرخ سود تاخیر در تحویل
296 میلیون تومان خرداد 97 281 میلیون تومان 22 درصد
تیر 97 200 میلیون تومان 79 میلیون تومان 21 درصد

البته قیمت قطعی این خودرو بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده است و در هنگام خرید این مبلغ به قیمت بالا اضافه خواهد شد. همچنین رامک خودرو برای مشتریان سود انصراف از خرید 15 درصد را در نظر می گیرد.

فروش سانگ یانگ رکستون G4 با پیش پرداخت

قیمت علی‌الحساب زمان تحویل ودیعه اول در زمان ثبت نام ودیعه دوم به صورت چک در 30 روز بعد ودیعه سوم به صورت چک در 30 روز بعد هدیه طرح نرخ سود تاخیر در تحویل
296 میلیون تومان خرداد 97 150 میلیون تومان 50 میلیون تومان 2 میلیون تومان 21 درصد
خرداد 97 100 میلیون تومان 50 میلیون تومان 1 میلیون تومان 20 درصد
تیر 97 80 میلیون تومان 40 میلیون تومان 40 میلیون تومان 19 درصد

 

در شرایط خرید پیش پرداختی به یاد داشته باشید که مابقی قیمت خودرو قبل از تحویل آن و در هنگام ارسال دعوت نامه برای مشتری باید به حساب رامک خودرو واریز شود در غیر این صورت خودرو تحویل داده نخواهد شد.

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink