فروش ویژه رنو تلیسمان و رنو کولئوس برای نوروز 97 • اخبار دیجیتال


رنو تلیسمان و شاسی بلند رنو کولئوس در ایران محبوبیت بسیار بالایی را دارند و به همین خاطر هم در چند ماه اخیر با افزایش قیمت های نجومی هم روبرو بودند ولی با این حال مشتریان به خاطر کیفیت بسیار بالای این محصولات باز هم اقدام به خرید این دو مدل خودرو می کنند. حال امروز شرکت نگین خودرو نمایندگی رسمی رنو فرانسه در ایران بعد از چندمین بار افزایش قیمت این دو محصول شرایط ویژه فروش را برای مدل 2018 رنو تلیسمان و شاسی بلند رنو کولئوس در نظر گرفته است که در ادامه به جزئیات این بخشنامه خواهیم پرداخت.

شرایط جدید نگین خودرو برای فروش محصولات رنو در ایران با عنوان جشنواره فرصت بهاری رنو برگزار شده است که در این جشنواره مشتریان می توانند با قیمت قطعی اقدام به خرید این دو محصول لوکس رنو کنند.

نگین خودرو برای خودرو سدان رنو تلیسمان قیمت 265 میلیون تومان را در نظر گرفته است این در حالیست که شاسی بلند رنو کولئوس هم با قیمت 312 میلیون تومان در این جشنواره به فروش خواهد رسید.

مشتریان برای ثبت نام در این طرح برای مدل 2018 رنو تلیسمان باید مبلغ 90 میلیون تومان را به عنوان پیش پرداخت واریز نمایند. همچنین برای رنو کولئوس مدل 2018 هم مبلغ پیش پرداخت 120 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. زمان تحویل این محصولات هم برای فروردین و اردیبهشت 97 در نظر گرفته شده است و به مشتریان تحویل داده می شود.

نگین خودرو همچنین برای خریداران سود مشارکت هم در نظر گرفته است و مشتری می تواند وام بدون بهره هم در این طرح دریافت کند که به جای قسط های خودرو برداشته خواهد شد.

در پایان هم جدول شرایط فروش و جزئیات بخشنامه شرکت نگین خودرو برای فروش خودرو های رنو تلیسمان و رنو کولئوس 2018 را آورده ایم که می توانید مطالعه فرمایید:

قیمت و شرایط فروش رنو تلیسمان و رنو کولئوس 2018 برای نوروز 97

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink