شرایط فروش فولکس واگن تیگوان و پاسات برای اسفند 96 اعلام شد • اخبار دیجیتال


ماموت خودرو به عنوان نماینده رسمی محصولات فولکس واگن اقدام به فروش خودرو های این برند با شرایط ویژه در ایران کرده است که از اسفند ماه 96 قابل اجرا بوده و مشتریان می تواند اقدام به خرید دو خودرو فولکس واگن تیگوان و فولکس واگن پاسات در ایران کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

در بخشنامه جدید ماموت خودرو برای شرایط فروش محصولات فولکس واگن آمده است که همه هزینه های بیمه شخص ثالث تا یک سال شماره گذاری بر عهده ماموت خودرو بوده و مشتریان از پرداخت آن معاف خواهند بود. هر یک از خودرو های تیگوان و پاسات دارای 150 هزار کیلیومتر یا 5 سال گارانتی رسمی شرکت فولکس واگن هستند. هر یک از نمایندگی های ماموت خودرو حق دریافت هیچ گونه وجه اضافی از مشتری را به عنوان حق‌الزحمه نمایندگی مجاز فروش ندارد و این هزینه ها توسط خود شرکت پرداخت خواهد شد. مشتریان هم باید دقت کامل داشته باشند که هر یک از پرداخت های خود را به نام شرکت ماموت خودرو واریز کنند و هر گونه پرداخت به حساب شخص قابل قبول نمی باشد. و در نهایت مالیات بر ارزش افزوده بر اساس نرخ مصوب ابلاغی وزارت امور اقتصادی و دارایی در زمان تحویل خودرو توسط شرکت محاسبه خواهد شد و در صورت افزایش نرخ، متقاضی متعهد به پرداخت نقدی مابه‌التفاوت آن با اعداد مندرج در جدول فوق خواهد بود.

در پایان هم قیمت و شرایط فروش هر دو خودرو فولکس واگن تیگوان و فولکس واگن پاسات را که توسط شرکت ماموت خودرو به فروش می رسند را برای شما آورده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید:

شرایط فروش و قیمت خودرو واگن تیگوان

نام محصول قیمت نمایندگی شرایط فروش سود مشارکت
فولکس واگن تیگوان
۲۰۱۸
۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۶۰ میلیون تومان در زمان ثبت‌ نام و ۱۶۰ میلیون تومان در زمان تحویل خودرو – موعد تحویل ۶۰ روزه ۱۴ درصد

شرایط فروش و قیمت خودرو واگن پاسات

نام محصول قیمت نمایندگی شرایط فروش سود مشارکت
فولکس واگن پاسات
۲۰۱۸
۳۰۳,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵۰ میلیون تومان در زمان ثبت‌ نام و ۱۵۳ میلیون تومان در زمان تحویل خودرو – موعد تحویل ۶۰ روزه ۱۴ درصد

این مطلب در اخبار دیجیتال. پست شده بود. شما میتوانید آن را به لیست علاقه مندی هایتان اضافه کنید. permalink